İletişim

Adalar Endüstriyel Mutfak Servisi

ileAkasya Mutfak

Adalar Endüstriyel Mutfak Servisi

Adalar Endüstriyel Mutfak Servisi

Adalar Endüstriyel Mutfak Servisi olarak endüstriyel mutfak ürünlerinizin tamirini yapıyoruz0

0216 527 88 16 
0551 193 86 36

Endüstriyel mutfak ekipmanları yiyecek ve içecek sektörünün vazgeçilmez ve daimi kullanıma uygun ürünlerdir. Firmamız endüstriyel ekipmanların servisini yapmaktadır. Empero markasının yetkili teknik servisidir.

Endüstriyel mutfak ekipmanları servis hizmetini profesyonel ekibi sayesinde sorunsuz ve kesintisiz sağlamaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetine her daim önem vermekte olup uygun fiyatlarda servis sağlamaktadır.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi

Endüstriyel Bulaşık Makinesi servisi arayan tüm müşterilerimize avantajlı ve kaliteli hizmet yaşatırken, ücretsiz müşteri hizmetleri servisimizle tüm sorularınızın cevabını veriyoruz. Akasya Mutfak olarak kalite ve uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Mutfak Ekipmanlarında Her Markaya Hizmet Veriyoruz

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda onarım, bakım, tamir hizmeti sağlamaktadır.

Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak ve makineleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz sayesinde, mutfak ekipmanları firması olan 
Empero Yetkili Teknik Servis hizmetini veriyoruz. Her marka ve model mutfağınız için bizden servis ve bakım desteği almak isterseniz,

0216 527 88 16  numarasından merkezimize ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hijyenin merkezi olan mutfaklarda uzun süreli bakım için siz de Akasya Mutfak güvencesini tercih ederek, ürünlerinizi yıllarca kullanabilirsiniz.

Adalar endüstriyel servis, Adalar endüstriyel bulaşık makinesi servisi, Adalar empero servisi, Adalar mutfak ekipmanları, adalar öztiryakiler servisi, adalar ınoksan servisi, sanayi tipi mutfak ekipmanları, endüstriyel bulaşık makinesi deterjan, bulaşık makinesi deterjanları, bulaşık makinesi parlatıcı maddeleri, endüstriyel fırın servisi, endüstriyel pizza fırınları,

Sanayi Tipi Mutfak Ekipmanları Servisi

İnönü Mahallesi, Alpkaya Caddesi, No:22/A Ataşehir/İstanbul

Empero yetkili servis

Bir cevap yazın

Servis İste