Menü Kapat

Alveo Servisi

Alveo Servisi; bakım ve tamire ihtiyaç duyan Alveo mutfak ekipmanlarına servisimiz haftanın 6 günü hizmet vermektedir. Firmamızdan hizmet almak için bizi aşağıdaki numaralardan alveo servis birimimizi arayabilirsiniz.

alveored servisiyiz

0216 527 88 16
0530 173 94 92
0551 193 86 36

Alveo Teknik Servisi

Profesyonel mutfak ekipmanları üreticisi olan Alveo endüstriyel mutfak markasına İstanbul bölgesi için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Pendik bölgesinde bulunan tüm işletmeler servisimizden hizmet alabilir.

Bu bölgeler; Adalar,Ataşehir, Beykoz,Çekmeköy,Kadıköy,Kartal,Maltepe,Pendik,Sancaktepe,Sultanbeyli,Şile,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar

Uzun yıllar boyunca Otel,Restoran,Kafe,Bar,Hastane,Catering firmaları,Fırın,Market,Pastane vb. tüm işletmelere sürekli olarak hizmet vermekteyiz.

Alveo Endüstriyel Mutfak

Alveo Endüstriyel bulaşık makineleri,soğutucu,fırın,pişirici ve dondurma makineleri üreticisidir. Günümüzde çoğu otel,hastane,fırın,pastane,market,restoran,kafe vb yerler bu cihazları kullanmaktadır. Alveo müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutmaktadır. Bizlerde alveo endüstriyel mutfak servis hizmetleri olarak müşteri memnuniyetini kendimize gaye olarak edinmiş bulunuyor.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Alveo Servis Hizmetleri

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda onarım, bakım, tamir hizmeti sağlamaktadır.

Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak cihazlarına titizlikle ve kesintisiz olarak hizmet sağlamaktayız.

0216 527 88 16
0530 173 94 92
0551 193 86 36

Hijyen ürünleri , cihaz satışı, tamir ve bakım, yedek parça gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Firmamızı dilediğiniz zaman arayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

İnönü Mahallesi, Alpkaya Caddesi, No:22/A Ataşehir/İstanbul

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
× Whatsapp İletişim