ataşehir edesa servisi
|

Ataşehir Edesa Servisi

pendik winterhalter servisi

Ataşehir Edesa Servisi, sanayi tipi mutfak cihazlarına tamir ve bakım hizmeti veriyoruz. Edesa marka tüm ürünlere teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir Edesa Teknik Servisi

Ataşehir edesa servisi olarak, Profesyonel mutfak ekipmanları yiyecek ve içecek sektörünün vazgeçilmez ve daimi kullanıma uygun ürünlerdir. Firmamız endüstriyel ekipmanların servisini yapmaktadır. Empero ve Remta markasının yetkili teknik servisidir. Firmamız diğer markaların özel servisliğini yapmaktadır.

Endüstriyel mutfak ekipmanları servis hizmetini profesyonel ekibi sayesinde sorunsuz ve kesintisiz sağlamaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetine her daim önem vermekte olup uygun fiyatlarda servis sağlamaktadır.

Endüstriyel Mutfak Edesa Servisi

Sanayi tipi mutfak ekipmanları servisi arayan tüm müşterilerimize avantajlı ve kaliteli hizmet yaşatırken, ücretsiz müşteri hizmetleri servisimizle tüm sorularınızın cevabını veriyoruz. Akasya Mutfak olarak kalite ve uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Edesa Mutfak Cihazları Tamir ve Bakım Hizmeti

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda onarım, bakım, tamir hizmeti sağlamaktadır.

  • Ataşehir Edesa Bulaşık Makinesi Servisi
  • ataşehir edesa iletişim

Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak ve makineleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz sayesinde, mutfak ekipmanları firması olan 
edesa markasını teknik servis hizmetini veriyoruz. Her marka ve model mutfağınız için bizden servis ve bakım desteği almak isterseniz, Hijyenin merkezi olan mutfaklarda uzun süreli bakım için siz de Akasya Mutfak güvencesini tercih ederek, ürünlerinizi yıllarca kullanabilirsiniz.

Edesa Çağrı Merkezi ; 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Orijinal yedek parça desteği, 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi vermekteyiz. Tamir ve Bakım işlemlerinizi yetkili uzman ekiplerimiz yapmaktadır.

Similar Posts