Ataşehir Empero Teknik Servisi
|

Ataşehir Empero Servisi

Ataşehir Empero Servisi; uzun yıllar boyunca empero marka cihazlara tamir ve bakım hizmeti veren firmamız, alanında uzman yetkili personelleri ile hizmet vermektedir.

Empero marka cihazınız arızalandığı takdirde yada bakıma ihtiyaç duyduğu takdirde ataşehir empero servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

iletişim:0216 527 88 16
0551 193 86 36
0530 173 94 92

Ataşehir Empero Yetkili Servisi

Empero marka cihazlarınızın arızalanması durumunda sektörde uzun yıllardır Ataşehir‘ de endüstriyel mutfak alanında tamir ve bakım hizmetleri veren firmamızdan randevu talebi oluşturarak aynı gün yada bir sonra ki gün servis hizmeti alabilirsiniz. Ataşehir empero yetkili servisi çağırmak için aşağıda bulunan numaralardan bizimle iletişime geçiniz.

Ataşehir Empero Servis hizmetini verdiğimiz bölgeler

Aşıkveysel Mah. Atatürk Mah. Barbaros Mah. Esatpaşa Mah. Ferhatpaşa Mah. Fetih Mah. İçerenköy Mah. İnönü Mah. Kayışdağı Mah. Küçükbakkalköy Mah. Mevlana Mah.Mimarsinan Mah. Mustafakemal Mah.Örnek Mah. Yeniçamlıca Mah. Yenisahra Mah. Yenişehir Mah

Ataşehir Empero Mutfak Servisi

Empero endüstriyel ataşehir servis olarak aşağıda maddeler halinde verdiğimiz sorunlar sık sık bakım ve onarımını yaptığımız arızalardır.

Cihazlarda oluşan arızalar

  1. Sanayi tipi bulaşık makinenizde kireç yüzünden oluşan rezistans arızası
  2. Endüstriyel fırın kart arızası
  3. Bulaşık makinesinin kirli yıkama sorunu
  4. Deterjan ve parlatıcı çekmeme sorunu
  5. ataşehir empero endüstriyel
  6. kıyma makinesi arızaları
  7. blender arızası
  8. bardak yıkama makinesi çalışmıyor

Ataşehir Empero Servis İletişim

Ataşehir empero servis iletişim numaralarımızdan 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 Ataşehir bölgesinde bulunan empero çağrı merkezimizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Proje – Tamir ve Bakım – Sıfır Ürün – 2.EL Ürün

Empero Servisi hizmetlerimiz dışında sıfır mutfak cihazları satışı 2.el cihaz satışı, temizlik kimyasalları 25 kg ve dozaj pompaları gibi hizmetlerimiz mevcuttur. 5 Adet deterjan ve 5 adet parlatıcı toplam 10 adet ürün alımlarınızda ücretsiz pompa takmaktayız.Cihazlarınızı bizden alarak proje çizimini de ücretsiz yaptırabilirsiniz. Firmamızın referanslar kısmından yaptığımız projeleri inceleyebilirsiniz. Empero marka toplu ürün alımlarında müşterilerimize özel iskonto uygulamaktayız. Satışını yaptığımız cihazlar 2 yıl üretici garantilidir. Soru ve Sorularınız için 0216 527 88 16 çağrı merkezimizi arayın.

Similar Posts