Menü Kapat

Ataşehir Empero Servisi

Ataşehir Empero Servisi; hizmeti sağlayan firmamız, bölgede yetkili servis olarak hizmet vermektedir. Uzman yetkili personellerimiz ile titizlikle çalışmaktayız.

Ataşehir Empero Yetkili Servisi

Empero marka cihazlarınızın arızalanması durumunda sektörde uzun yıllardır Ataşehir‘ de endüstriyel mutfak alanında tamir ve bakım hizmetleri veren firmamızdan randevu talebi oluşturarak aynı gün yada bir sonra ki gün servis hizmeti alabilirsiniz. Ataşehir empero yetkili servisi çağırmak için aşağıda bulunan numaralardan bizimle iletişime geçiniz.

0216 527 88 16 

0551 193 86 36

Ataşehir Empero Servis hizmetini verdiğimiz bölgeler

Aşıkveysel Mah. Atatürk Mah. Barbaros Mah. Esatpaşa Mah. Ferhatpaşa Mah. Fetih Mah. İçerenköy Mah. İnönü Mah. Kayışdağı Mah. Küçükbakkalköy Mah. Mevlana Mah.Mimarsinan Mah. Mustafakemal Mah.Örnek Mah. Yeniçamlıca Mah. Yenisahra Mah. Yenişehir Mah

Ataşehir Empero Mutfak Servisi

Empero endüstriyel ataşehir servis olarak aşağıda maddeler halinde verdiğimiz sorunlar sık sık bakım ve onarımını yaptığımız arızalardır.

Cihazlarda oluşan arızalar

  1. Sanayi tipi bulaşık makinenizde kireç yüzünden oluşan rezistans arızası
  2. Endüstriyel fırın kart arızası
  3. Bulaşık makinesinin kirli yıkama sorunu
  4. Deterjan ve parlatıcı çekmeme sorunu
  5. ataşehir empero endüstriyel

Ataşehir Empero Servis İletişim

Ataşehir empero servis iletişim numaralarımızdan 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 Ataşehir bölgesinde bulunan empero çağrı merkezimizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Proje – Tamir ve Bakım – Sıfır Ürün – 2.EL Ürün

Empero Servisi hizmetlerimiz dışında sıfır mutfak cihazları satışı 2.el cihaz satışı, temizlik kimyasalları 25 kg ve dozaj pompaları gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Cihazlarınızı bizden alarak proje çizimini de ücretsiz yaptırabilirsiniz. Firmamızın referanslar kısmından yaptığımız projeleri inceleyebilirsiniz. Empero marka toplu ürün alımlarında müşterilerimize özel iskonto uygulamaktayız. Satışını yaptığımız cihazlar 2 yıl üretici garantilidir. Soru ve Sorularınız için 0216 527 88 16 çağrı merkezimizi arayın.

Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA