Menü Kapat

Ataşehir Maksan Servisi

Ataşehir Maksan Servisi olarak tüm sanayi tip ticari ekipman arızalarını hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamir ediyoruz. Maksan Bakım ve onarım hizmeti veren firmamızı aşağıda ki numaralardan arayabilirsiniz.

0216 527 88 16

0530 173 94 92

0551 193 86 36

Ataşehir Maksan Servisi

Ataşehir Maksan Endüstriyel Mutfak servis olarak,tüm sanayi tip ticari endüstriyel ekipman tamir ve bakımı tüm yerel ve yabancı restoran, cafe, bar, yemekhaneler, hastaneler, askeri bölgeler vb. yerlere teknik servis konusunda hızlı ve kesin çözüm sunuyoruz.Ticari kullanım için uygun olan sanayi tipi mutfak ekipman arızalarında anında firmamızdan teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Sanayi tipi bu ekipmanlar ticari amaçlı kullanıldığından dolayı yoğun ve aktif olarak kullanılmaktadır. Maksan marka cihazlar sürekli açık ve yoğun kullandığı için belirli bir zaman sonra arıza verebilmektedir. Bu arızalar zamanında yapılmalıdır aksi takdirde daha ciddi arızalara sebebiyet verebilir.

Zamanında bakımı ve ya tamiri yapılmayan ticari ekipmanlar daha büyük arızalara neden olabilir. Bu durum daha maliyetli sonuçlara sebebiyet verecektir. Bu durumu önlemenin en iyi yolu zamanında bakım ve onarım yaptırmaktır.

Endüstriyel mutfak cihazlarının bakım ve onarımını yapan firmamız, aşağıda belirtilen markaların tamamına teknik servis hizmet vermektedir.

  • ataşehir maksan 100 tabak servis
  • ataşehir maksan telefon numarası
  • ataşehir maksan arızası
  • ataşehir maksan yetkili servis

Ataşehir Maksan Teknik Servis

Ataşehir maksan endüstriyel teknik servis olarak, ticari kullanıma uygun olan sanayi tipi mutfak ekipmanlarını için teknik servis arayan tüm müşterilerimize avantajlı ve kaliteli hizmet yaşatırken, ücretsiz müşteri hizmetleri servisimizle tüm sorularınızın cevabını veriyoruz. Yanlış müdahale yüksek onarım ücretlerine neden olabilir.Sizinde maksan endüstriyel bulaşık makinenizde arıza var ise doğru ve kaliteli servis hizmeti almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçin.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Ataşehir Mutfak Teknik Servis

Maksan Mutfak Teknik Servis hizmeti sağlayan firmamız, Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak ve makineleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz sayesinde, mutfak ekipmanları firması olan 
arisco çözüm markasını teknik servis hizmetini veriyoruz. Her marka ve model mutfağınız için bizden servis ve bakım desteği almak isterseniz,

Mutfak Ekipmanlarında Her Markaya Hizmet Veriyoruz

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda onarım, bakım ve yedek parça hizmeti sağlamaktadır.

0216 527 88 16

0530 173 94 92

0551 193 86 36

Hijyenin merkezi olan mutfaklarda uzun süreli bakım için siz de Akasya Mutfak güvencesini tercih ederek, ürünlerinizi yıllarca kullanabilirsiniz.

İnönü Mahallesi, Alpkaya Caddesi, No:22/A Ataşehir/İstanbul

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
× Whatsapp İletişim