İletişim

Ataşehir Öztiryakiler Servisi

Ataşehir Öztiryakiler Servisi

Ataşehir öztiryakiler servisi, Türkiye’nin en önemli mutfak ekipmanları markası olan Öztiryakiler  Mutfak markası için de teknik servis hizmeti vermekteyiz.

0 216 527 88 16

0850 808 59 47

0551 193 86 36 

Profesyonel Elemanlarla Çalışma Avantajı

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

Mutfak Ekipmanlarında Her Markaya Hizmet Veriyoruz

Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak ve makineleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz sayesinde, Öztiryakiler endüstriyel mutfak servis hizmeti veriyoruz.

Her marka ve model mutfağınız için bizden servis ve bakım desteği almak isterseniz, 0850 808 59 47 numarasından ücretsiz çağrı merkezimize ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ataşehir öztiryakiler servisi olarak, Hijyenin merkezi olan mutfaklarda uzun süreli bakım için siz de Akasya Mutfak güvencesini tercih ederek, ürünlerinizi yıllarca kullanabilirsiniz.

Anadolu Yakası

Adalar, Ataşehir , Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla , Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Kaynarca, Gözdağı, Atalar, Cevizli, Küçükyalı, Huzurevi, Başıbüyük, Göztepe

Kocaeli, Gebze,Dilovası

Avrupa Yakası;

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Call Now ButtonDOKUN ARA