Menü Kapat

Ataşehir Portabianco Buzdolabı Servisi

Ataşehir Portabianco Buzdolabı Servisi hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Bölge servisi olan firmamız, 7/24 teknik servis hizmeti vermektedir.

Portabianco Buzdolabı Servisi

0216 527 88 16

0530 173 94 92

0551 193 86 36

Ataşehir Portabianco Buzdolabı Servisi

Profesyonel mutfak ekipmanları yiyecek ve içecek sektörünün vazgeçilmez ve daimi kullanıma uygun ürünlerdir. Firmamız endüstriyel ekipmanların servisini yapmaktadır. Sizde ataşehir portabianco buzdolabı teknik servisi hizmetinden yararlanmak için randevu talebi oluşturunuz.

Endüstriyel mutfak ekipmanları portabianco teknik servisi hizmetini profesyonel ekibi sayesinde sorunsuz ve kesintisiz sağlamaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetine her daim önem vermekte olup uygun fiyatlarda servis sağlamaktadır.

Portabianco Soğutma Cihazları

Endüstriyel mutfak ekipman markası olan Portabianco marka buzdolabınız arıza yaptığı zaman servisimizle hiç vakit kaybetmeden iletişime geçmenizi öneririz. Zamanında bakım, onarımı ve tamiri yapılmayan ekipmanlar zamanla daha büyük arızalara sebebiyet verebilir. Bu durum siz değerli işletme sahiplerinin daha büyük meblağlarda ücret ödemesine neden olur. Bu durumu engellemenin en önemli faktörü zamanında işlem yapılmasıdır. Hemen ataşehir portabianco buzdolabı servis için bizi arayın.

Tamir ve Bakım Hizmeti

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA