Menü Kapat

Avcılar Empero Yetkili Servisi

Avcılar Empero Yetkili Servisi olarak her türlü cihaz arızası için bizden destek alabilirsiniz. Empero makinelerine uzun yıllar boyunca yetkili servis hizmeti vermekteyiz.

Siz de işletmenizde bulunan herhangi bir Empero cihazı için avcılar empero yetkili servis numaralarımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Avcılar Empero Yetkili Teknik Servisi

Avcılar bölgesinin tamamına Empero cihazları konusunda 7 gün 24 saat servis desteği veren firmamızı arızalanan tüm cihazlarınız için arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman kendine gaye edinmiş olan Akasya Endüstriyel Mutfak, empero sanayi tipi cihazlar konusunda 20 yıllık tecrübeye sahiptir. Avcılar Empero Teknik Servisi olarak her an tamir ve bakım için servisimizi arayabilirsiniz.

Hastaneler
Restoranlar
Kafeler

Yemekhaneler
Fırın ve Pastaneler
Öğrenci Yurtları

Okul Kantinleri
Askeri Birlikler
Otelller

Avcılar Empero Mutfak İletişim

Avcılar Empero Yetkili Servis hizmeti için 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek servis kaydı oluşturabilirsiniz. Avcılar Empero Yetkili Servis Çağrı merkezimizden her konuda bilgi alabilir, arızalanan cihazlarınız için teknik servis ekibimizi çağırabilirsiniz. Empero endüstriyel mutfak ekipmanları tamir hizmetleri olarak, bulaşık makinesi arızası için 7/24 bizimle irtibat kurabilirsiniz. Avcılar Empero Mutfak İletişim numaralarımız 0216 527 88 16 – 0530 173 94 92 – 0551 193 86 36 dır.Deterjan ve patlatıcı satışlarımız mevcuttur.

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
× Whatsapp İletişim