Menü Kapat

Bayrampaşa Empero Servisi

Bayrampaşa Empero Servisi; endüstriyel makinelerinizin arızalanması durumunda çağrı merkezimizi arayarak yetkili personel isteğinde bulunabilirsiniz. Empero markasının tüm cihazlarına tamir, bakım ve yedek parça hizmet vermekteyiz.

Bayrampaşa Empero Yetkili Servisi

Uzun yıllar boyunca sanayi tipi mutfak ekipmanlarına hizmet veren şirketimiz, empero endüstriyel mutfak ekipmanlarına kesintisiz hizmet vermektedir. Cihaz arızası ne olursa olsun, yetkili personellerimiz ile yerinde veya atölyede hızlı bir şekilde periyodik bakım veya tamir işlemleri yapıyoruz. Sektörün öncü firması olan Akasya Endüstriyel Mutfak olarak, kaliteli hizmet anlayışımızı yıllardır sürdürmekteyiz. İhtiyaç duyulması halinde bayrampaşa empero servis çağrı merkezimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmetlerimiz;

  • bulaşık makinelerinde oluşan arızalar
  • pasta börek, pizza fırını veya konveksiyonel fırınlarda oluşan arızaların çözümü
  • empero endüstriyel mutfak cihazlarına bakım ve onarım işlemi
  • bayrampaşa servisi

Empero Endüstriyel Mutfak Tamir ve Bakım

Empero markasına ait cihazları yetkili servise yaptırmanız sizin için daha karlı olacaktır. Arızalanan cihazları markanın servisine yaptırınız. Aksi takdirde orijnal parça yerine yan sanayi parça takacaklardır. Mutfak cihazlarını her servise teslim etmeyin. İşinin ehli yetki belgesi olan kişilerle çalışmaya gayret gösterin. Garantili ve garantisiz cihazlarınızı mutlaka bizim gibi yetkili firmalara yaptırın.

Bayrampaşa Empero Servis İletişim

Haftanın her günü 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralarından Empero çağrı merkezimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Aynı gün yada en geç bir gün sonra teknik servisimiz adresinize tamir veya bakım için gelecektir.

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
× Whatsapp İletişim