brema buz makinası servisi

Brema Buz Makinası Servisi

Brema Buz Makinası Servisi olarak, buz makinenizde oluşan arızalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arızalanan cihazınızın durumuna göre yerinde tamiri yapılmaktadır. Yerinde tamiri mümkün olmayan Brema makineniz atölyemize getirilerek tamir edilir ve gerekli kontroller yapıldıktan sonra teslim edilir.

Brema Buz Makinası Tamir Servisi

brema buz makinası servisi
brema buz makinası servis

Buz makinenizin öncelikle suyu alıp almadığı kontrol edilir. Fan Motoru kontrolü,kompresör kontrolü, selenoid valf kontrolleri, elektronik kart gibi parçaların kontrolleri yapıldıktan sonra buz makinası tamiri sağlanır. Brema müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Brema buz makinasi tamir servisi olarak İstanbul’ un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Brema Buz Makinası Teknik Servis

Brema Buz Makinası Teknik Servis, makineler ile ilgili alanında uzman ve eğitimli kadromuz ile tamir ve bakım işlemleri yapmaktayız. Buz makinesi bakım ve yedek parça konusunda bizden hizmet alabilirsiniz. Firmamızın çağrı merkezini arayarak dilediğiniz zaman servis hizmeti alabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimizi 0216 527 88 16 nolu telefondan arayarak 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz.Size en yakın olan brema buz makinesi servisi adresinize kısa zaman da gelecektir. Size gelen teknik servis personelimiz kontrollerini sağladıktan sonra yerinde yapılabiliyor ise yerinde tamirini yapmaktadır. Yerinde tamiri uygun olmayan cihazlar atölyeye getirilir detaylı incelendikten sonra onarım işlemine başlanır. Buz makinası tamir edildikten sonra gerekli kontrolleri yapılır sorun yok ise teslimatı yapılır.

Brema Buz Makinası Servis Olarak Verdiğimiz Hizmetler

 • Buz makinesi bakımı
 • buz makinası montajı
 • buz makinası arıza giderme
 • buz makinası demontajı (sökümü)
 • brema buz makinası yıllık bakımı
 • brema buz makinası gaz dolumu ve gaz kontrolü
 • buz makinesinin taşınması
 • Buz makinası evaporatöre  temizliği

Brema Buz Makinesinin Bakımları Neden Önemli

 1. sizin ve müşterilerinizin sağlığı için
 2. kötü kokuları önlemek için
 3. bakterilerden arındırmak için
 4. enerji tasarrufu sağlamak için

Diğer servislerimiz için servis bölgelerimize bakabilirsiniz

Similar Posts