Menü Kapat

Empero Bulaşık Makinası Servisi

empero bulasik makinasi servisi

Empero Bulaşık Makinası Servisi olan firmamız, Türkiye’ de ve Dünya’ da en önemli mutfak ekipmanları üreticisi olan EMPERO’ nun yetkili teknik servis hizmetini sağlamaktadır.

Empero Bulaşık Makinası Teknik Servisi

Sanayi tipi Endüstriyel mutfaklar, yiyecek ve içecek sektörünün en önemli ve en temel ihtiyaçlarındandır. Bu mutfak cihazlarının teknik servisi olarak hizmet veren firmamız, İstanbul’da hizmet veren tek kaliteli empero bulaşık makinası yetkili servisi olarak hizmet vermektedir.

Mutfak malzemeleri ve Empero Giyotin Bulaşık Makinesi Servisi arayan küçük ya da büyük işletmelerin sorunlarını anında çözen firmamız, her zaman ekonomik çözümler ve profesyonel elemanlarla hizmet vermektedir.

Empero Set Altı Bulaşık Makinası Teknik Servisi

Empero EMP 500 Bulaşık Makinesi Servisi
Empero EMP 500 Bulaşık Makinesi Servisi

Set altı bulaşık makinenizde oluşan tüm arızalar için yetkili servisimizi arayabilir, soru ve sorularınızı iletebilirsiniz. Bulaşık makinesi yetkili servisi olan firmamız, yerinde servis hizmeti ile tüm işletme sahiplerine kaliteli hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir. Empero set altı bulaşık makinesinin periyodik bakımlarını servisimize yaptırmayı ihmal etmeyin!

Empero Giyotin Tipi Bulaşık Makinesi Yetkili Servis

Giyotin tipi bulaşık makinesi servis hizmetleri olarak, hızlı ve uzman kadromuz ile bir telefon kadar uzağınızdayız. Oluşan arızalar veya bakımı gelen cihazlar için empero bulaşık makinesi yetkili servisimizi arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Bulaşık makinelerinizin tamiri ve bakımı dışında yedek parça satışı da yapmakta olan firmamız, İstanbul Ataşehir bölgesinde kesintisiz empero bulaşık makinesi servisi hizmet vermektedir.

Servis Numarası : 0216 527 88 16 * 0551 193 86 36

Giyotin Tipi Bulaşık Makinesi- Çift Cidarlı
Giyotin Tipi Bulaşık Makinesi

EMPERO Bulaşık Makinesinde Oluşabilecek Arızalar

Empero endüstriyel mutfak ekipmanları teknik servis hizmetlerimiz;

  • Empero bulaşık makinesi yedek parça
  • Empero bulaşıkhane cihazları servisi
  • Empero cihazların tamir ve onarımı
  • Empero bardak yıkama makinası arızaları
  • empero bulaşık makinesi yetkili servisi
  • empero bulaşık makinesi su almıyor

Empero Bardak Yıkama Makinesi Servisi

Empero Bardak Yıkama Makinesi
Empero Bardak Yıkama Makinesi

Cafe ve restoranlarda aktif olarak kullanılan bardak yıkama makinesi, 90-120 ve 180 saniyelik 3 farklı yıkama programı ile müşterilerinize hızlı çay, kahve ve meyve suyu gibi içecekleri sunabileceksiniz. Hızlı ve temiz yıkaması ile sizleri oldukça rahatlatacak olan empero bardak yıkama makinesi, uygun fiyat avantajı ile tarafımızdan satılmaktadır. Akasya Endüstriyel Mutfak olarak, işletmeniz için Sıfır veya 2.El cihaz satışı yapabilmekteyiz.

Bardak Yıkamada Oluşabilecek Arızalar ve Problemler

  • Bardaklar kirli çıkıyor ise ; Makinenin deterjan çekip, çekmediğini kontrol edin.
  • Su almıyor ise; makinenize suyun gelip gelmediğini kontrol edin.
  • Deterjan çekmiyor ise ; deterjan pompalarında yırtık olup olmadığını kontrol edin.
  • Suyu ısıtmıyor ise ; Makinenizin bağlı olduğu prizi kontrol edin, makinenize yeterli enerji gelmiyor olabilir.

Bu gibi durumların dışında oluşabilecek onlarca sorun vardır. Yıkama zaman roleniz arızalanmış olabilir. Daha maliyetli durum oluşmaması için servisimizi çağırabilirsiniz.

Empero Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi

Empero marka bulaşık makinelerinize anında yerinde servis hizmeti veren Akasya Endüstriyel Mutfak, yedek parça, 2.el ve sıfır cihaz satışı yapmaktadır. Firmamız, İstanbul bölgesi; Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Küçükyalı, Bostancı, Maltepe,Kartal,Pendik,Kurtköy,Kaynarca, Güzelyalı, Esenyalı, Tuzla, Gebze, Şekerpınar, Çayırova, Anadolu Hisarı, Kavacık veya diğer bölgelere empero bulaşık makinası servis hizmeti vermektedir.

Deneyimli ve Uzman Elemanlarla Çalışma Avantajı

Empero Emp 1000 Bulaşık Makinası Servisi olan firmamız Akasya Mutfak Profesyonel bir ekiple çalışmanın avantajlarını tüm müşterilerimize yaşatırken, ücretsiz müşteri hizmetleri servisimizle tüm sorularınızın cevabını veriyoruz. Akasya Mutfak olarak kaliteli servis ve uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, empero haricinde de tüm endüstriyel cihaz üreten markalara hizmet vermektedir.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Mutfak Ekipmanlarında Her Markaya Hizmet Veriyoruz

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda onarım, bakım, tamir hizmeti sağlamaktadır.

Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak ve makineleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz sayesinde, mutfak ekipmanları firması olan
Empero yetkili servis hizmetini veriyoruz. Her marka ve model mutfağınız için bizden servis ve bakım desteği almak isterseniz,

0216 527 88 16  numarasından merkezimize ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hijyenin önemli olduğu endüstriyel mutfak cihazlarında tamir ve bakım hizmetini sürekli olarak sağlıyoruz. Empero Cihazlarınıza periyodik bakım yaptırmak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilir.

Empero Bulaşık Makinesi Servisi; Endüstriyel Mutfak Cihazlarında oluşan arızalar için Yetkili Teknik Servis Hizmeti numaralarımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz. Servis talepleriniz için (0216) 527 88 16 -(0551) 193 86 36 numaralarımızı arayarak empero bulaşık makineleri için teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 5 Average: 5]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
× Whatsapp İletişim