Menü Kapat

Empero Buz Makinası Servisi

empero buz makinası servisi
empero buz makinası servisi

Empero Buz Makinası Servisi olan firmamız, İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli bölgesine cihazların tamir ve bakım servis hizmeti vermektedir.

Empero Buz Makinası Tamir Servisi

Empero buz makinası tamiri ve bakımı yapan firmamız, orijinal yedek parça satışı da yapmaktadır. Firmamız uygun servis ücreti ve kaliteli hizmeti ile sektöründe öncü firmasıdır. Empero mutfak cihazları haricinde de tüm marka ve cihazlara teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Empero Buz Makinesi Yetkili Servisi

Buz makinesi yetkili servisi olan şirketimiz, randevu talebinde bulunmanız durumunda aynı gün servis hizmeti vermektedir. Firmamız empero orijnal yedek parça servisidir. Cihazlarınız yerinde veya atölyemizde kusursuzca tamir veya bakımı yapılmaktadır. Uzman ekibimiz sayesinde müşterilerimizi her zaman memnun etmek için hizmet vermekteyiz.

Empero Buz Makinası Neden Arızalanır ?

Empero Buz makinesi periyodik bakımları zamanında yapılmadığı zaman olasa arızalar boy gösterecektir. Bu arızalarda bazıları şu sebeplerden olabilmektedir.

  • Su kabı motoru arızası
  • buz makinesi kartı
  • buz makinesi evap termostat kontak
  • buz makinası devir daim motoru
  • empero buz makinası pompa

Yukarıda belirtilen arızaların tarafımızdan genel olarak tamir, onarım ve yedek parça değişimini yapmaktadır. Marka ve cihaz fark etmeksizin ihtiyacınız anında endüstriyel mutfak cihazlarının tamamına hizmet veren firmamızı arayabilir ve teknik servisimizi çağırabilirsiniz. Buz makinesi ve diğer cihazlarınız için aşağıda ki numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Empero Buz Makinesi Servisi İletişim

Endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarında oluşan arızalar için çağrı merkezimizi arayarak Empero buz makinesi cihazınız için tamir ve bakım servisi olan firmamızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Hemen 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 1 Average: 5]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA