Menü Kapat

Empero Fırın Servisi

empero fırın servisi
empero fırın servis

Empero Fırın Servisi, Akasya Endüstriyel Mutfak firmamız, empero marka fırınlara yetkili teknik servis hizmeti vermektedir. Garantili ve garantisiz tüm ürünlere bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Firmamız, 2.el alım-satım, orijinal yedek parça satışı yetkili servisidir.

Empero Fırın Yetkili Servisi

Empero fırın teknik servisi olarak, tüm İstanbul Anadolu Yakasına teknik servis desteği sağlamaktayız. Gezici servis olarak hizmet veren firmamızı ihtiyaç anında aşağıda ki numaralardan arayabilirsiniz.

Empero Fırın Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Empero Fırınlar, Gazlı ve Elektrikli olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Elektrikli fırınlar, müşteri hacmi az olan işletmeler için birebirdir. Elektrikli fırın daha yavaş ısınır ve daha yavaş pişirme işlemi yapmaktadır. Bu cihazlar, ızgara, buharlı ve kuru pişirme yapabilmektedir.

Gazlı Fırınlar ise ; müşteri potansiyeli yüksek olan işletmeler için oldukça uygundur. Daha hızlı ısınan ve daha çabuk pişirme işlemi yapan gazlı fırınlar ihtiyacınıza göre dikkatli seçilmelidir. Dileseniz fırın teknik servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Empero Fırın Çeşitleri Nelerdir ?

  • Elektrikli Kombi Fırınlar
  • Gazlı Kombi Fırınlar
  • Pasta Börek Fırınları
  • Plus Konveksiyonlu Fırınlar – Gazlı
  • Plus Konveksiyonlu Fırınlar – Elektrikli
  • Konveksiyonlu Fırın – Elektrikli
  • Patisserie Fırınları (Gazlı-Elektrikli)
  • Pizza Fırınları (Gazlı-Elektrikli)
  • Pide Lahmacun Fırınları (Ventilli-Ventilsiz)

Konveksiyonlu Fırınlar

Konveksiyonlu fırınlar içerisinde bulunan fanlar sayesinde sıcak havayı fırının içine vererek pişirme işlemi yapmaktadır. İşletmenizin ihtiyacına göre bu cihazı kullanabilirsiniz.

Buharlı Fırın

İşletmeniz için buharlı fırın almak doğru bir seçim olabilir. Pişirilecek ürüne göre üretilen bu cihaz ile şebeke suyunu buhara dönüştürüp buhar yolu ile pişirme sağlayabilirsiniz. Bu cihaz sayesinde müşterilerinizin hoşuna gideceği yemekler pişirebilirsiniz.

Tüm Marka ve Cihazlara Teknik Servis

Tüm marka ve cihazlara teknik servis hizmeti veren firmamız, 2.el alım-satım, yedek parça satışı ve temizlik ürünleri satışı yapmaktadır.Akasya endüstriyel mutfak, 2003 yılından sonra kurulmuş ve sektörün lider teknik servisi konumundadır.

Empero Fırın Servisi İletişim

Empero Endüstriyel, Sanayi tipi mutfak cihazları tamir ve bakım hizmetleri Yetkili Fırın Servisi olan şirketimizi ihtiyaç anında 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 – 0530 173 94 92 numaralardan arayabilirsiniz.

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 1 Average: 5]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA