İletişim


Empero Ocak Servisi olarak 17 yıllık endüstriyel sektöründe deneyimi ve sayısız referansıyla tercih edilen ve güvenilir bir firma olmanın verdiği sorumlulukla her geçen gün teknik ekibimizi ve hizmetlerimizi geliştirmekteyiz.

0216 527 88 16

0551 193 86 36

Endüstriyel mutfak ekipmanlarının en önemli etkenlerinden biri  bakımdır. Bu bakımlar yapılmadığı takdirde endüstriyel mutfak ekipmanlarınızda büyük arızalara sebebiyet verir ve bununla beraber yüksek maliyetlere sebebiyet verebilir. Biz Akasya Endüstriyel olarak bakım hizmetinin yanına sıra tamir ve yedek parça hizmeti de sağlıyoruz. Yerinde ve hızlı  çözüm üreten firmamız her zaman müşterisinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kalite, Güven ve Hızlı Servis Hizmeti

Empero Gazlı Ocaklar’ ın çok sayıda çeşitliliği vardır ve ev tipi ocaklara nazaran daha çok enerji tüketir ve maliyetlidir. Sanayi tipi endüstriyel ocakların bazı örneklerini aşağıda verdik.

  • Elektrikli Ocaklar
  • Gazlı Ocaklar
  • Set Üstü Ocaklar
  • Fırınlı Ocaklar
  • Yer Ocakları

Empero Endüstriyel Ocaklar

Gazlı ve elektrikli olarak ikiye ayrılmaktadır. Gazlı ocaklar daha fazla enerji sağladığı için yemeklerin daha hızlı pişmesine yardımcı olur. Elektrikli ocaklar ise elektrikli oldukları için çok daha güvenli fakat yavaş pişirme işlemi yapmaktadır. Elektrikli ocaklar gazlı ocaklara nazaran alevsizdir ve tehlike boyutu düşüktür.

Endüstriyel ocaklar dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Ocakların parçaları zamanla paslanabilir ve ya sıcaklığa bağlı nedenlerden dolayı aşınmalar oluşabilir. Bu aşınmalardan kaynaklı gaz ve ya elektrik kaçağı meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken endüstriyel ocak servisi olan firmamız ile irtibata geçip servis kaydı açtırmanız gerekmektedir. Firmamız gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size arıza ile ilgili verecektir. Uygun bulmanız takdiri ile uygun fiyatlarda onarımı yapılacaktır.

Hızlı Servis

Empero Gazlı Ocak Servisi, Bu işler için vakit kaybetmeden bir endüstriyel ocak servisi ile irtibata geçmektir. Ancak tercih ettiğiniz firmanın tecrübeli olup olmadığından emin olmalısınız. Eğer referansları Akasya Mutfak empero endüstriyel ocak  servisi olarak sektörde edindiği tecrübesi, güçlü referansları ve uzman ekibi ile 24/7 hizmetinizdedir. Endüstriyel ocak arızalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arıza bildiriminizin ardından, profesyonel teknik ekibimiz gün içerisinde arızanızı giderecek, işlerinizi devam ettirebilmeniz için elinden geleni yapacaktır.

Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
Empero Ocak Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA