Menü Kapat

Empero Ocak Servisi


Empero Ocak Servisi, olarak endüstriyel mutfak cihazları bakım ve onarımı konusunda 18 yıllık tecrübemiz ile sektörde teknik servis faaliyetine devam etmekteyiz.

Empero Ocak Teknik Servisi

Sanayi tipi Ocakların tamir ve periyodik bakımlarını yapmakta olan firmamız Empero Teknik servisi olarak yıllarca hizmet vermektedir.Profesyonel ekibimiz ile yerinde servis desteği ile hızlı ve kusursuz işlem yapmaktayız.

Sanayi tipi mutfak cihazları tamiri ve bakımı yapan firmamız, Empero marka Ocak Tamiri konusunda da kusursuz hizmet vermektedir. Ocaklara periyodik bakım ve orijinal yedek parça hizmeti de vermekteyiz. Teknik servisimizi aramak için 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0216 527 88 16

0551 193 86 36

Kalite, Güven ve Hızlı Servis Hizmeti

Empero Gazlı Ocaklar’ ın çok sayıda çeşitliliği vardır ve ev tipi ocaklara nazaran daha çok enerji tüketir ve maliyetlidir. Sanayi tipi endüstriyel ocakların bazı örneklerini aşağıda verdik.

  • Elektrikli Ocaklar
  • Gazlı Ocaklar
  • Set Üstü Ocaklar
  • Fırınlı Ocaklar
  • Yer Ocakları

Empero Endüstriyel Ocaklar

Gazlı ve elektrikli olarak ikiye ayrılmaktadır. Gazlı ocaklar daha fazla enerji sağladığı için yemeklerin daha hızlı pişmesine yardımcı olur. Elektrikli ocaklar ise elektrikli oldukları için çok daha güvenli fakat yavaş pişirme işlemi yapmaktadır. Elektrikli ocaklar gazlı ocaklara nazaran alevsizdir ve tehlike boyutu düşüktür.

Endüstriyel ocaklar dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Ocakların parçaları zamanla paslanabilir ve ya sıcaklığa bağlı nedenlerden dolayı aşınmalar oluşabilir. Bu aşınmalardan kaynaklı gaz ve ya elektrik kaçağı meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken endüstriyel ocak servisi olan firmamız ile irtibata geçip servis kaydı açtırmanız gerekmektedir. Firmamız gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size arıza ile ilgili verecektir. Uygun bulmanız takdiri ile uygun fiyatlarda onarımı yapılacaktır.

Hızlı Servis

Empero Gazlı Ocak Servisi, Bu işler için vakit kaybetmeden bir endüstriyel ocak servisi ile irtibata geçmektir. Ancak tercih ettiğiniz firmanın tecrübeli olup olmadığından emin olmalısınız. Eğer referansları Akasya Mutfak empero endüstriyel ocak  servisi olarak sektörde edindiği tecrübesi, güçlü referansları ve uzman ekibi ile 24/7 hizmetinizdedir. Endüstriyel ocak arızalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arıza bildiriminizin ardından, profesyonel teknik ekibimiz gün içerisinde arızanızı giderecek, işlerinizi devam ettirebilmeniz için elinden geleni yapacaktır.

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
× Whatsapp İletişim