Menü Kapat

Empero Servisi

Empero servisi; Anadolu yakasına yetkili teknik servis hizmeti veren bu alanda yerli ve yabancı tüm işletmelere 7 gün 24 saat hizmet veren şirketimiz alanında yetkili personelleri ile yerinde veya atölye de tamir ve bakım işlemleri yapmaktadır.

Empero Servisi iletişim ;

0216 527 88 16 ve 0551 193 86 36 numaralarımızı arayarak randevu alabilirsiniz.

Endüstriyel mutfaklar yiyecek ve içecek sektörünün en önemli ve en temel ihtiyaçlarındandır. Bu mutfakların ve tüm ekipmanlarının teknik servis olarak hizmet veren firmamız, İstanbul’da Empero markasına hizmet veren tek firma olma özelliğini taşımaktadır.

Empero Teknik Servisi

Mutfak malzemeleri ve empero servisi arayan küçük ya da büyük işletmelerin sorunlarını çözen firmamız, her zaman ekonomik çözümler ve deneyimli elemanlarla hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

  • ataşehir empero servis
  • ataşehir endüstriyel teknik
  • empero istanbul çağrız merkezi

Empero Servisi İstanbul

Empero Endüstriyel Mutfak markası 45,000m2 lik fabrikası ile Türkiye’ de sektörün öncü sanayi tipi mutfak cihazları üreticisidir. Biz empero servisi olarak İstanbul bölgesinin tamamına hizmet vermekteyiz.

İstanbul Empero Yetkili Servis

İstanbul empero yetkili servisi olarak Anadolu Yakasının tüm bölgelerine hizmet veriyoruz. Küçük ya da büyük işletmelerin hepsine servis hizmeti sağlayan firmamız endüstriyel mutfak servisi konusunda 17 yıllık tecrübesiyle sektörün öncüsüdür.

Empero Servisi İletişim

Sektörün en deneyimli ve uzman ekiplerine sahip olan firmamız, 17 yıllık endüstriyel mutfak teknik servis hizmetini sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İstanbul Anadolu Yakasında empero yetkili servis olarak hizmet veren firmamız, periyodik bakım, tamir, yedek parça ve cihaz satışı hizmeti vermektedir. Hemen 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralarımızı arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Empero Servisi Arayan Ne Yapmalıdır ?

Empero servisi arayan işletmeler öncelikle aradığı firmanın güvenilir olup olmadığını araştırmalı daha sonra firmayı çağırmalıdır. Günümüzde bir çok mutfak markası vardır. Bu mutfak markalarının servis hizmetini sağlayan işletmelerde oldukça fazladır. Profesyonel olmayan ve uzman kadrosu bulunmayan kurumlara makinelerinizi teslim etmeyiniz. Teknik Servis sertifikası olmayan kişilere iş yaptırmamaya gayret gösterin. Firmaların bazıları olmayan arızaları varmış gibi gösterip daha sonra sizden yüklü miktarda ücret isteyebilmektedir.

Empero Mutfak Ekipmanları

Sanayi tipi mutfak ekipmanları üreticisi olan firmamız; Hazırlık, Kafeterya, Bulaşıkhane, Pişirme / Snack, Pişirme / 700, Pişirme / 700 Plus, Pişirme / 900, Pişirme / 900 Plus, Fırınlar, Soğutma, Teşhir,Servis Üniteleri,Raflar,İthal Ürünler vb. cihazların satışını ve servis hizmetini sağlamaktadır.

Empero Ekipmanlarını Nelerdir ?

Aşağıda ki ekipmanlar örnek olarak verilmiştir.

  • Bulaşık Yıkama Makinesi
  • Bardak Yıkama Makinesi
  • Pizza Fırını
  • Kıyma Makinesi
  • Limonata & Ayran Makinesi
  • Hamur Yoğurma & Kesme
  • Fritöz & Izgara ve Ocaklar

Teknik Servis ve Garanti

Ekipmanların yetkili teknik servisi olarak arızalanan cihazlara 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi veren firmamız, yedek parça satışı da yapmaktadır. Firmamız, İstanbul Ataşehir İnönü Mahallesinde empero yetkili servis olarak hizmet vermektedir. Arızalanan cihazlar yerinde servis hizmeti ile işletmenizde yapılmaktadır. Büyük arızaların oluşması durumunda atölyemize getirilerek burada tamir veya bakım işlemleri yapılmaktadır.

Empero Yedek Parça
Markaya ait tüm cihazların yedek parçasını yetkili olarak temin etmekteyiz. Akasya Endüstriyel Mutfak; empero servisi olarak hizmetini sürdürmektedir.

Adres:İnönü Mah, Alpkaya Cad. No: 22/A, 34750 Ataşehir/İstanbul
Tel: +90 (216) 527 88 16
Mobil: +90 (530) 173 94 92
Servis: https://www.akasyamutfak.com
Email: info@akasyamutfak.com

Mesai Saatlerimiz
Hafta içi : 09:00 – 19:00  Cumartesi09:00 – 18:00 ( Pazar Kapalı )

Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 3 Average: 5]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA