Menü Kapat

Empero markası Türkiye’ nin en önde gelen sanayi tipi mutfak cihazları üreticilerinden bir tanesidir. Sektörde %52 lik bir pazar payına sahiptir.

Empero

Türkiye ve tüm Dünya da ürünlerini büyük bir kitleye ulaştıran firma, sanayi tipi mutfak cihazlarının neredeyse tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sürekli kendini yenileyen ve çıkardığı ürünlerle öncü olmayı hedeflemiş olan Marka, geniş bayi ve servis ağı ile hizmet vermektedir. 1983 yılında mutfak makineleri adı altında çalışan firma, 2005 yılında markayı satın alması ile birlikte sektöre hızlı bir şekilde giriş yaptı. Toplamda 45.000 m2’ kapalı ve açık fabrikası olan firmanın, 2,500 e yakın ürünü bulunmaktadır. Yurt içinde 300, yurt dışında ise 70 ülkede 290 a yakın bayisi bulunmaktadır.

JP

Türkiye’ de üretimi olmayan bir çok ürünü JP markası adı altında ihracat yolu ile ülkemize getiren marka, kendi tasarladığı ürünleri dünyanın her yerinde kolay kullanılması için üretmektedir.

EMPERO Endüstriyel Mutfak markasının İstanbul Yetkili Servisi olan firmamız, periyodik bakım, tamir ve yedek parça satışı yapmaktadır. Akasya Endüstriyel Mutfak olarak, Sıfır ve 2.El cihaz satışı da yapmaktayız. Marka ile ilgili soru ve sorularınız için 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralarımızdan bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA