İletişim

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Deterjanı

ileAkasya Mutfak

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Deterjanı

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Deterjanı

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Deterjanı, tüm sanayi tipi bulaşık makinelerinde kullanılabilir. Akasya Endüstriyel Mutfak olarak, her markanın kullanabileceği endüstriyel bulaşık makinesi deterjan, patlatıcı ve kireç sökücüleri temin etmekteyiz.

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Deterjanları

Bulaşık makinesi deterjanları makinenizdeki bardak, tabak, çatal, kaşık ve diğer ürünlerin temiz ve hijyenik yıkanmasını sağlamaktadır.

Bulaşık Makinesi Patlatıcı Maddesi

Sudaki kireç özellikle bardakların üzerinde lekeler bırakır. Bu lekelerin oluşumunun önlenmesinin tek yolu makinenizde parlatıcı kullanmaktır. Aynı şekilde bulaşıkların üzerinde tortu birikmemesi ancak parlatıcı ile mümkün hale gelir. Yeni ve güçlendirilmiş Akasya Endüstriyel Mutfak Parlatıcı (Durulama) Maddesi gibi süper güçlü deterjanı hem parlatıcıyı bir arada bulundurarak, hijyenik yıkama sağlayabilirsiniz.

Parlatıcı Ayarı Nasıl Yapılır? Parlatıcı Ayarı Kaçta Olmalı?

Endüstriyel Bulaşık Makineleri için Parlatıcı maddesi ve Sıvı Yıkama Deterjanları, deterjan pompasına takılarak işlev göstermektedir. Bulaşıkların parlaklığından istediğiniz sonucu alamıyorsanız deterjan pompası arızalanmış ve ya makineniz düzgün yıkamasını engelleyecek etkenler bulunuyordur. Bu gibi durumlarda 0216 527 88 16 ve ya 0551 193 86 36 telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, servis hizmeti alabilirsiniz.

Yıkamalarınızda en etkin sonucu almak için bulaşık makinenizde Akasya Mutfak markası olan Patlatıcı Maddesi kullanabilirsiniz. Bu ürünler arzuladığınız temizlik ve parlaklığı sağladığı gibi, bulaşıklarınızın cam aşınmasına karşı korunmasına da yardımcı olur. Özellikle bardaklarınız Akasya Mutfak parlatıcı ile her yıkamada korunduğu için, alındığı günden itibaren daha uzun süreler parlaklığını korur.

İLETİŞİM

0216 527 88 16

0551 193 86 36

Adres: İnönü Mahallesi, Alpkaya Caddesi, No:22/A Ataşehir/İstanbul

Bir cevap yazın

Servis İste