İletişim

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi

ileAkasya Mutfak

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi; endüstriyel mutfak cihazlarınızda oluşan herhangi bir arızadan dolayı merkezimizi arayarak servisimize ulaşabilirsiniz.

  • Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi
  • endüstriyel Bulaşık Makinesi Tamir
  • endüstriyel mutfak teknik servis
  • endüstriyel mutfak servis
  • Empero bulaşık makinesi servisi

Uzman ekibimiz adrese intikal etmeden 1 saat önce sizi arayarak bildirir.

Alanında deneyimli kadromuzla gerçekleştirilen servis sonrası cihazlarınız, ilk aldığınız gün gibi sağlam ve sorunsuz olarak çalışır hale gelmektedir.

Akasya Endüstriyel Mutfak Ekipmanları tüm endüstriyel ekipman parçalarını uygun fiyata ve garantili sağlamaktadır.

Servis talepleriniz için (0216) 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralı servis merkezimizi arayarak bize Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz.

Empero yetkili servisi olan firmamız, Öztiryakiler, Fagor,Atalay, Elektrolux, Edesa,Winterhalter, İnoksan, Maksan ve Alveo endüstriyel mutfak ekipmanlarının özel servisliğini yapmaktadır.

Ataşehir empero bulaşık makinesi servisi, Maltepe endüstriyel makine Servisi, Kadıköy empero Servisi, Üsküdar bulaşık makinesi Servisi, Ümraniye endüstriyel mutfak Servisi, Sultanbeyli,Sancaktepe, Kartal Bulaşık Makinesi servisi, Pendik bulaşık makinesi servisi, Çekmeköy, İçerenköy empero servis,Çengelköy, Beykoz, Şile, Tuzla

Kocaeli (İzmit) ATALAY Servisi: Kocaeli, İzmit, BAŞİSKELE, Kandıra, Gebze

0216 527 88 16

0551 193 86 36

Servis İste