Menü Kapat

Endüstriyel Buz Makinesi Servisi

Endüstriyel Buz Makinesi Servisi arayan tüm işletmelerin servis ihtiyacını karşılıyoruz. Firmamız Empero Yetkili Servisi olup firmamız İstanbul Ataşehir mevkinde bulunmaktadır.

Endüstriyel Buz Makinesi Teknik Servisi

Endüstriyel buz makinesi servisi olarak bakım ve onarım hizmeti veren firmamız gezici teknik servisi ile İstanbul Anadolu yakasının tüm semtlerine hizmet vermektedir. Buz makinelerinin onarımı veya bakımları işin ehli olan ustalar tarafından yapılmalıdır. Gıda sektörünün en önemli önceliği hijyen olduğundan dolayı hijyen standartlarına uygun hizmet verilmelidir.

Buz Makinesi Servisi Arayan Ne Yapmalıdır ?

Endüstriyel Buz Makinesi teknik servis arayan işletmeler öncelikle aradığı servis firmasının güvenilir olup olmadığını araştırmalı daha sonra güvendiği firmayı çağırmalıdır. Günümüzde bir çok mutfak markası vardır. Bu mutfak markalarının servis hizmetini sağlayan işletmelerde oldukça fazladır. Profesyonel olmayan ve uzman kadrosu bulunmayan kurumlara makinelerinizi teslim etmeyiniz. Servis sertifikası olmayan kişilere iş yaptırmamaya gayret gösteriniz. Firmaların bazıları olmayan arızaları varmış gibi gösterip daha sonra sizden yüklü miktarda ücret isteyebilmektedir. Biz işletme sahiplerine en ucuz ve kaliteli servis hizmeti veriyoruz.

Buz Makinesi Yedek Parça

Buz makinelerinde bulunan parçalar;

  • buz makinesi pompası
  • buz makinesi çarkı
  • buz makinesi su pompası
  • Buz makinesi kompresörü
  • Buz makinesi selenoid valfi
  • Buz makinesi redüktör motoru
  • buz makinesi şamandırası

Endüstriyel mutfak cihazlarının tamir ve bakım konusunda 18 yıldır farklı işletmelere hizmet vermekteyiz. Orijinal yedek parça satışı yapan firmamız 7/24 küçük yada büyük işletmelere hizmet vermektedir.

Adres:İnönü Mh, Alpkaya Cd. No: 22/A, 34750 Ataşehir/İstanbul
Tel: +90 (216) 527 88 16
Mobil: +90 (530) 173 94 92
Email: info@akasyamutfak.com

Mesai Saatlerimiz
Hafta içi : 09:00 – 19:00  Cumartesi09:00 – 18:00 ( Pazar Kapalı )

Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA