İletişim

Endüstriyel Buz Makinesi Servisi arayan tüm işletmelerin servis ihtiyacını karşılıyoruz. Firmamız Empero Yetkili Servisi olup firmamız İstanbul Ataşehir mevkinde bulunmaktadır.

Endüstriyel Buz Makinesi Servisi

Empero yetkili servisi olarak Anadolu Yakasının tüm bölgelerine hizmet veriyoruz. Küçük ya da büyük işletmelerin hepsine servis hizmeti sağlayan firmamız endüstriyel mutfak servisi konusunda 17 yıllık tecrübesiyle sektörün öncüsüdür.

Buz Makinesi Servisi Arayan Ne Yapmalıdır ?

Endüstriyel Buz Makinesi teknik servisi arayan işletmeler öncelikle aradığı servis firmasının güvenilir olup olmadığını araştırmalı daha sonra güvendiği firmayı çağırmalıdır. Günümüzde bir çok mutfak markası vardır. Bu mutfak markalarının servis hizmetini sağlayan işletmelerde oldukça fazladır. Profesyonel olmayan ve uzman kadrosu bulunmayan kurumlara makinelerinizi teslim etmeyiniz. Servis sertifikası olmayan kişilere iş yaptırmamaya gayret gösteriniz. Firmaların bazıları olmayan arızaları varmış gibi gösterip daha sonra sizden yüklü miktarda ücret isteyebilmektedir. Biz işletme sahiplerine en ucuz ve kaliteli servis hizmeti veriyoruz.

Akasya Endüstriyel Mutfak

Biz uzman ekibimiz ile endüstriyel mutfak servisi konusunda 17 yıldır İstanbul’ da hizmet vermekteyiz. Her zaman müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda hareket ediyoruz ve hiç bir zaman müşterilerimizi zarara uğratacak işler yapmıyoruz.

Yetkili Servis, Yedek Parça ve Deterjanlar

Endüstriyel Teknik servis olarak tüm sanayi tipi mutfak ekipmanlarının servis hizmeti sağlıyoruz. Tamirini ve onarımını yaptığımız ekipmanlara 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi veriyoruz. Endüstriyel Bulaşık Makinesi ve Bardak yıkama makineleri için kullanabileceğiniz temizlik kimsayalları Bulaşık makinesi deterjanı, parlatıcısı ve kireç sökücü üretiyoruz.

Servis için: 0216 527 88 160551 193 86 36Call Now ButtonŞİMDİ ARA