İletişim

Endüstriyel Buzdolabı Servisi
endustriyel buzdolabı servisi

Endüstriyel buzdolabı servisi arayan restoranlar, oteller, yemek firmaları, cafeler gibi büyük ve ya küçük işletme sahiplerine anında servis hizmet veriyoruz.

Endüstriyel Buzdolabı Servisi

Endüstriyel soğutma ürünleri tüm işletme sahiplerine gereklidir. Bu dolaplar küçük ve büyük işletmelerin vazgeçilmezidir. Endüstriyel Buzdolabı Servis olarak hizmet 7/24 servis hizmeti vermekteyiz.

Endüstriyel Buzdolabı Teknik Servis

Endüstriyel Buzdolabı Teknik Servis, yiyecek ve içecek satışı yapan firmalar, yiyecek depolama tesisleri, gıda üreticileri, tedarikçileri ile dağıtım merkezlerine ve tüm yerel ve yabancı firmalara hizmet veriyoruz.

Endüstriyel Buzdolabı Bakım ve Onarımı

Arızalanan cihazınıza uzman kadromuz ile anında müdahale ediyoruz. En uygun fiyatlarda orijinal parça ile değişim yapıyoruz. Tüm markaların buz dolaplarına teknik servis hizmeti veriyoruz. Endüstriyel Cihazlarınıza düzenli bakım yaptırın. Bu bakımlar cihazlarınız için oldukça önem arz etmektedir. Zamanında bakımı yapılmayan cihazlar, ciddi arızalara sebebiyet verebilir. Bu durum ise oldukça maliyetli olabilir.Ufak bir miktar karşılığında bakım yaptırmak cihazlarınızın yüksek maliyetli arıza çıkarmasının önüne geçer. Fan motoru arızası, buzdolabı termostat, soğuk hava kontrol paneli gibi arızaların onarımı yapıyoruz. Endüstriyel buzdolabı fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Puan vermek için tıklayın
[Total: 1 Average: 5]
Endüstriyel Buzdolabı Servisi
Call Now ButtonŞİMDİ ARA