Menü Kapat

Endüstriyel Buzdolabı Servisi

endustriyel buzdolabı servisi
endustriyel buzdolabı servisi

Endüstriyel buzdolabı servisi arayan restoranlar, oteller, yemek firmaları, cafeler gibi büyük ve ya küçük işletme sahiplerine anında servis hizmet veriyoruz.

Endüstriyel Buzdolabı Teknik Servis

Endüstriyel soğutma ürünleri tüm işletme sahiplerine gereklidir. Bu dolaplar küçük ve büyük işletmelerin vazgeçilmezidir. Endüstriyel Buzdolabı Servis olarak hizmet 7/24 servis hizmeti vermekteyiz.

Endüstriyel Buzdolabı Tamir Servisi

Endüstriyel Buzdolabı Teknik Servis, yiyecek ve içecek satışı yapan firmalar, yiyecek depolama tesisleri, gıda üreticileri, tedarikçileri ile dağıtım merkezlerine ve tüm yerel ve yabancı firmalara hizmet veriyoruz.

Endüstriyel Buzdolabı Bakım ve Onarımı

Arızalanan cihazınıza uzman kadromuz ile anında müdahale ediyoruz. En uygun fiyatlarda orijinal yedek parça ile değişim yapıyoruz. Tüm markalara endüstriyel buz dolabı teknik servis hizmeti veriyoruz. Endüstriyel Cihazlarınıza düzenli bakım yaptırın. Bu bakımlar cihazlarınız için oldukça önem arz etmektedir. Zamanında bakımı yapılmayan cihazlar, ciddi arızalara sebebiyet verebilir. Bu durum ise oldukça maliyetli olabilir.Ufak bir miktar karşılığında bakım yaptırmak cihazlarınızın yüksek maliyetli arıza çıkarmasının önüne geçer. Fan motoru arızası, buzdolabı termostat, buzdolabı evaporatör, soğuk hava kontrol paneli, gibi arızaların onarımı yapıyoruz. Endüstriyel buzdolabı fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres:İnönü Mh, Alpkaya Cd. No: 22/A, 34750 Ataşehir/İstanbul
Tel: +90 (216) 527 88 16
Mobil: +90 (530) 173 94 92
Email: info@akasyamutfak.com

Mesai Saatlerimiz
Hafta içi : 09:00 – 19:00  Cumartesi09:00 – 18:00 ( Pazar Kapalı )

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 1 Average: 5]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA