Menü Kapat

Endüstriyel Mutfak Servisi İstanbul

Endüstriyel Mutfak Servisi İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa yakasında Tüm Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarının Profesyonel Tamiri, Profesyonel Bakımı ve Profesyonel Servis Hizmetini Sağlayan Akasya Endüstriyel mutfak, 17 Yıllık tecrübesiyle Empero Yetkili servisidir. Endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın tamir, bakım ve onarımda sektörün öncüsü konumundadır. Anadolu ve avrupa yakasına hizmet veren firmamız, Kocaeli ve Gebze bölgelerine de tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktadır.

Endüstriyel bulaşık makinesi servisi

Empero yetkili sevisi

Endüstriyel mutfak servisi İstanbul

Endustriyel bulaşik makinelerinizin bakım, onarım ve tamirini uygun fiyatlara yapıyoruz. Endüstriyel makinelerimizi gormek icin URUNLERIMIZ kategorisinden hizmetlerimizi inceleyebilir isterseniz bizi arayarak sipariş verebilirsiniz.

Servis Hizmeti İçin :

  • 0216 527 88 16
  • 0530 173 94 92
  • 0551 193 86 36

Servis Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Empero Servisi

Öztiryakiler Servisi

Inoksan Servisi

Atalay Servisi

Fagor Servisi

Edesa Servisi

Winterhalter Servisi

Electrolux Servisi

Edesa Servisi

Maksan Servisi

Alveo Servisi

EMPERO ENDÜSTRIYEL MUTFAK EKIPMANLARINA 1 YIL YEDEK PARÇA GARANTISI

Empero mutfak ekipmanlarınızın değişen her parçası için 1 yıl Orjinal yedek parça malzeme ve işcilik garantisi veriyoruz.

Endüstriyel Mutfak Servisi

Adalar Mutfak Servisi, Ataşehir mutfak servisi,  Kartal endüstriyel mutfak servisi, Pendik empero servisi, Kadıkoy Endüstriyel servis, Sancaktepe mutfak servisi, Sultanbeyli mutfak servis, Empero içerenköy servis, Gebze endüstriyel servis,Çekmeköy empero servisi, Tuzla endustriyel servis, Maltepe endustriyel mutfak servisi, Küçükyalı empero yetkili servis, Gülsuyu empero servisi, Endüstriyel mutfak servisi istanbul, Endüstriyel makine servisleri

Ürünlerimiz

Bize Ulaşın


Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
× Whatsapp İletişim