İletişim

Category Archive Endüstriyel Mutfak Servisi

ileAkasya Mutfak

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servis

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servis olarak endüstriyel mutfak ürünlerinizin tamirini yapıyoruz. Sanayi tipi endüstriyel ekipmanlara kesintisiz bakım onarım hizmeti veriyoruz.

0216 527 88 16

0551 193 86 36 Devamını Oku

ileAkasya Mutfak

Meiko Bulaşık Makinesi Servisi

Meiko Bulaşık Makinesi Servisi arayan işletme sahipleri için garantisi bitmiş meiko marka mutfak ekipmanlarını için 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi vererek onarımını yapıyoruz.

Endüstriyel teknik servis hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz. Devamını Oku

ileAkasya Mutfak

Edesa Bulaşık Makinası Servisi

Edesa Bulaşık Makinası Servisi olarak endüstriyel sanayi tipi mutfak ekipman tamir, bakım ve onarımını yapıyoruz. Edesa servisi olarak siz değerli işletme sahiplerine ihtiyaç doğrultusunda profesyonel servis desteği veriyoruz.
Devamını Oku

ileAkasya Mutfak

Kartal S2000 Bulaşık Makinesi Servis

Kartal S2000 Bulaşık Makinesi Servis olarak sanayi tipi endüstriyel mutfak ekipman tamir, bakım ve onarımını yapıyoruz. S2000 mutfak servisi olarak siz değerli işletme sahiplerine ihtiyaç doğrultusunda anında servis hizmeti veriyoruz.
Devamını Oku

ileAkasya Mutfak

Maltepe Edesa Servisi

Maltepe Edesa Servisi olarak sanayi tipi endüstriyel mutfak ekipman tamir, bakım ve onarımını yapıyoruz. Edesa servisi olarak siz değerli işletme sahiplerine ihtiyaç doğrultusunda anında servis hizmeti veriyoruz.
Devamını Oku

Call Now ButtonDOKUN ARA