İletişim

Et Kıyma Makinesi Servisi

ileAkasya Mutfak

Et Kıyma Makinesi Servisi

Et Kıyma Makinesi Servisi

Et Kıyma Makinesi servisi, birçok firma tarafından tercih edilen, uzun ömürlü ve kaliteli ürünlerdir. Günümüzde teknolojinin de gelişmesi nedeniyle bu sistemler, uzun soluklu ve hijyenik ortamlar oluşturabiliyorlar. Bu nedenle özellikle gıda sektörü tarafından tercih edilen soğutmalı et kıyma makineleri ve plus et kıyma makineleri gibi kıyma makineleri, en kaliteli et kıymayı en ekonomik şekilde sunmaktadır.  Ancak kıyma makinelerinde zaman zaman arıza çıkarabilmektedir. Bu gibi durumlarda kıyma makinesi servisi için Akasya Mutfak ile iletişime geçebilir, kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

0216 527 88 16 0551 193 86 36

Profesyonel Hizmet Uzman Kadro

Endüstriyel kıyma makinelerinin kalitesi, gıdaların ince ve kaliteli kıyılması için oldukça önemlidir. Özellikle kısa süre içerisinde etleri kıymak önemli bir faktördür.

Endüstriyel kıyma makinesi ürünlerinin de dahil olduğu soğutucu ürünler, kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmelidir. Çünkü oluşabilecek küçük arızalar dahi tonlarca etin ya da diğer başka gıda ürünlerinin ziyan olmasına neden olabilir. Bunun önüne geçebilmek için ekstra güvenlikli donanıma sahip endüstriyel soğutma sistemleri tercih edilmelidir.

Endüstriyel et kıyma makinelerinin belirli standartlar arasında çalışması gerekmektedir. Özellikle et gibi gıda ürünlerinin korunması adına kullanılan endüstriyel kıyma makinelerinin 7/24 hizmet vermeleri gerekmektedir. Sürekli olarak çalışması gereken bu cihazların zaman zaman bakımı yapılmalıdır. Bakımı yapılmaması ya da kullanım hatası nedeniyle bu ürünler arızalanabilir. Kıyma ürünlerin arızalanması durumunda güvenilir bir teknik servis ile çalıştığınızdan emin olmalısınız. Özelikle herhangi bir referansı bulunmayan, tecrübesiz servislerden uzak durmalısınız. Aksi halde soğutuculu kıyma makineleri gibi ürünler çok daha büyük arızalar çıkarabilir. Bu da işletmeniz için hem zaman hem de maddi kayıp anlamına gelmektedir.

Akasya Endüstriyel Mutfak, 17 yıllık sektörtecrübesi ve profesyonel kadrosu ile birlikte endüstriyel kıyma makinesi servisi hizmetini sunmaktadır. Endüstriyel soğutucuların işletmeler için ne kadar önemli olduğunun farkında olarak hareket eder, arıza bildiriminiz ile en kısa süre içerisinde tamir işlemini gerçekleştiririz.

Garantili Yedek Parça

Akasya Endüstriyel Mutfak, olarak sunduğumuz kaliteli hizmetlerden birisi de garantili endüstriyel kıyma makineleri yedek parça hizmetidir. Bu hizmet dahilinde değişimi yapılan yedek parçanın garanti süresi dolmuş olsa dahi 1 yıl garantili olarak değişimi gerçekleştirilir.

Bir cevap yazın

Servis İste