İletişim

Gebze Empero Servisi

Anadolu yakasında tüm genel endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarının profesyonel tamiri, profesyonel bakımı ve profesyonel servis hizmetini sağlayan Akasya Endüstriyel Mutfak, Empero servisidir.

Empero Yetkili Servisi olarak, Endüstriyel Mutfak Cihazlarınızda oluşan herhangi bir arızadan dolayı İstanbul Anadolu yakasında merkezimizi arayarak servisimize ulaşabilirsiniz.

İletişim Numaralarımız

(0216) 527 88 16 

(0850) 808 59 47 

(0551) 193 86 36

  • gebze empero servis
  • gebze bulaşık makinesi servisi
  • gebze fırın servisi
  • gebze bardak yıkama makinesi servisi
  • anadolu yakası empero servis

Akasya Mutfak uzman kadrosu ile her zaman en hızlı şekilde servis hizmeti sağlamaktadır. Endüstriyel Mutfak Teknik Servis Hizmetlerinin yanı sıra; tüm ORJINAL yedek parçalar, parlatıcı pompalar, deterjanlar tarafımızdan kaliteli ve ekonomik fiyatlara sağlanmaktadır. 16 yıllık deneyimi ile akasya mutfak bakım, servis ve yedek parça hizmeti sağlamaktadır.


Servis talepleriniz için (0216) 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralı servis telefonlarını arayarak ve ya iletişim formunu doldurarak destek alabilirsiniz.

1 Yıl Orjinal Parça Garantisi

Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz.

Anadolu Yakası Empero Servisi

ATAŞEHİR Empero Servisi, Maltepe empero Servisi, Kadıköy empero Servisi, Kartal,Üsküdar empero Servisi, Ümraniye empero Servisi, Sultanbeyli, Sancaktepe, Pendik, Çekmeköy, Çengelköy, Beykoz, Şile ve Tuzla,Aydınlı,İçerenköy

Kocaeli (İzmit) Empero Servisleri: Kocaeli, İzmit, Gebze

Gebze Empero Servis

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Gebze Empero Servisi
Call Now ButtonŞİMDİ ARA