gebze kayalar mutfak servisi

Gebze Kayalar Mutfak Servisi

kayalar mutfak servisi

Gebze Kayalar Mutfak Servisi; periyodik bakım ve tamir işlemleri tarafımızdan en uygun fiyatlarda ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sektörde ki tecrübemiz ve uzman kadromuz ile bakım ve onarımı gerçekleştirilen cihazlara 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz.

Gebze Mutfak Teknik Servisi

Kayalar mutfak ekipmanları profesyonel kullanım için uygundur. Bu cihazlar yiyecek ve içecek sektörünün vazgeçilmez ve daimi kullanıma uygun ürünlerdir.Endüstriyel mutfak ekipmanları servis hizmetini profesyonel ekibi sayesinde sorunsuz ve kesintisiz sağlamaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetine her daim önem vermekte olup uygun fiyatlarda servis sağlamaktadır.

Gebze Kayalar Mutfak Servis İstanbul

Kendisini sanayi tipi cihazların üretimi konusunda geliştirmiş ve en bilinen endüstriyel mutfak cihazları markalarından olan Kayalar Mutfak, ekonomik fiyatlarda ve kaliteli ürünler üretmektedir. Biz, gebze kayalar mutfak servisi olarak ihtiyaç anında yanınızdayız.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

Gebze Kayalar Mutfak Servisi İletişim

Alanında uzman ve profesyonel çalışan ekibimiz ile Kayalar Mutfak Cihazlarına ihtiyaç anında teknik servisimizi 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Tüm Marka ve Cihazlara Hizmet

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda onarım, bakım, tamir hizmeti sağlamaktadır.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak ve makineleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz sayesinde, mutfak ekipmanları firması olan 
kayalar mutfak markasına teknik servis hizmetini veriyoruz. Her marka ve model mutfağınız için bizden servis ve bakım desteği almak isterseniz, bizi arayabilirsiniz.

Similar Posts