Menü Kapat

Hilta Bulaşık Makinesi Servisi

Hilta Bulaşık Makinesi Servisi; makinenizde bulunan tüm arızalar için servisimizden destek alabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve hızlı yıkama yapması ile bilinen hilta bulaşık makinesi servisi olarak hizmet vermekteyiz.

0216 527 88 16
0551 193 86 36
0530 173 94 92

Hilta Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Hilta Profesyonel mutfak ekipmanları, yiyecek ve içecek sektörünün vazgeçilmez ve daimi kullanıma uygun ürünlerdir. Firmamız endüstriyel ekipmanların servisini yapmaktadır. Firmamız marka ve model fark etmeksizin her cihaza hizmet vermektedir. Bu konu hakkında teknik servis birimizden her konuda destek alabilirsiniz.

Endüstriyel mutfak ekipmanları servis hizmetini profesyonel ekibi sayesinde sorunsuz ve kesintisiz sağlamaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetine her daim önem vermekte olup uygun fiyatlarda servis sağlamaktadır.

Hilta Bulaşık Makinesi Tamir Servis

Endüstriyel mutfak ekipmanları servisi arayan tüm müşterilerimize avantajlı ve kaliteli hizmet yaşatırken, ücretsiz müşteri hizmetleri servisimizle tüm sorularınızın cevabını veriyoruz. Arıza veren bulaşık makinelerinizin onarımını yaptırmadığınız takdirde daha ciddi arızalara sebebiyet verebilir. Arıza verdiği takdirde hemen servisimizle iletişime geçip arızalı ürünü kısa sürede tamir ettirebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Hilta Bulaşık Makinesi Servis İletişim

Hilta bulaşık makineleri için servisimizin çağrı merkezini 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralarından arayabilir ve servis desteği alabilirsiniz. Hilta çözüm ortağı olarak haftanın 6 günü boyunca kesintisiz olarak servis hizmeti vermekteyiz.

Mutfak Ekipmanlarında Her Markaya Hizmet Veriyoruz

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda onarım, bakım, tamir hizmeti sağlamaktadır.

Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak ve makineleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz sayesinde, mutfak ekipmanları üreticisi olan 
hilta markasına teknik servis hizmetini veriyoruz. Her marka ve model mutfağınız için bizden servis ve bakım desteği almak isterseniz, 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 arayabilirsiniz.

Hijyenin merkezi olan mutfaklarda uzun süreli bakım için siz de Akasya Mutfak güvencesini tercih ederek, ürünlerinizi yıllarca kullanabilirsiniz.

hilta bulaşık makinesi servisi, hilta arızası, hilta mutfak servisi

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
× Whatsapp İletişim