inoksan bulaşık makinesi servisi
|

İnoksan Bulaşık Makinesi Servisi

İnoksan Bulaşık Makinesi Servisi olan firmamız, Türkiye’ de ve Dünya’ da en önemli mutfak ekipmanları üreticisi olan İnoksan’ nın teknik servis hizmetini sağlamaktadır.

inoksan bulasik makinesi servisi

İnoksan Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Sanayi tipi Endüstriyel mutfaklar, yiyecek ve içecek sektörünün en önemli ve en temel ihtiyaçlarındandır. Bu mutfak cihazlarının teknik servisi olarak hizmet veren firmamız, İstanbul’da hizmet veren tek kaliteli inoksan bulaşık makinesi servisi olarak hizmet vermektedir.

Mutfak malzemeleri ve inoksan Giyotin Bulaşık Makinesi Servisi arayan küçük ya da büyük işletmelerin sorunlarını anında çözen firmamız, her zaman ekonomik çözümler ve profesyonel elemanlarla hizmet vermektedir. İnoksan bulaşık makinesi servisi

İnoksan Set Altı Bulaşık Makinası Teknik Servisi

Set altı inoksan bulaşık makinesi servisi olan firmamız cihazda oluşan tüm arızalar için teknik servisimizi arayabilir, soru ve sorularınızı iletebilirsiniz. Bulaşık makinesi yetkili servisi olan firmamız, yerinde servis hizmeti ile tüm işletme sahiplerine kaliteli hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir. inoksan set altı bulaşık makinesinin periyodik bakımlarını servisimize yaptırmayı ihmal etmeyin!

İnoksan Giyotin Tipi Bulaşık Makinesi Servis

Giyotin tipi bulaşık makinesi servis hizmetleri olarak, hızlı ve uzman kadromuz ile bir telefon kadar uzağınızdayız. Oluşan arızalar veya bakımı gelen cihazlar için inoksan bulaşık makinesi servisimizi arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Bulaşık makinelerinizin tamiri ve bakımı dışında yedek parça satışı da yapmakta olan firmamız, İstanbul Ataşehir bölgesinde kesintisiz inoksan bulaşık makinesi servisi hizmet vermektedir.

Servis Numarası : 0216 527 88 16 * 0551 193 86 36

İNOKSAN Bulaşık Makinesinde Oluşabilecek Arızalar

INOKSAN endüstriyel mutfak ekipmanları teknik servis hizmetlerimiz;

  • INOKSAN bulaşık makinesi yedek parça
  • INOKSAN bulaşıkhane cihazları servisi
  • INOKSAN cihazların tamir ve onarımı
  • INOKSAN bardak yıkama makinası arızaları
  • INOKSAN bulaşık makinesi yetkili servisi
  • INOKSAN bulaşık makinesi su almıyor

İNOKSAN Bardak Yıkama Makinesi Servisi

İnoksan bardak yıkama makinesi servisi, Cafe ve restoranlarda aktif olarak kullanılan bardak yıkama makinesi, 90-120 ve 180 saniyelik 3 farklı yıkama programı ile müşterilerinize hızlı çay, kahve ve meyve suyu gibi içecekleri sunabileceksiniz. Hızlı ve temiz yıkaması ile sizleri oldukça rahatlatacak olan inoksan bulaşık yıkama makinesi servisi, uygun fiyat avantajı ile tarafımızdan satılmaktadır. Akasya Endüstriyel Mutfak olarak, işletmeniz için Sıfır veya 2.El cihaz satışı yapabilmekteyiz.

Bardak Yıkamada Oluşabilecek Arızalar ve Problemler

  • Bardaklar kirli çıkıyor ise ; Makinenin deterjan çekip, çekmediğini kontrol edin.
  • Su almıyor ise; makinenize suyun gelip gelmediğini kontrol edin.
  • Deterjan çekmiyor ise ; deterjan pompalarında yırtık olup olmadığını kontrol edin.
  • Suyu ısıtmıyor ise ; Makinenizin bağlı olduğu prizi kontrol edin, makinenize yeterli enerji gelmiyor olabilir.

Bu gibi durumların dışında oluşabilecek onlarca sorun vardır. Yıkama zaman roleniz arızalanmış olabilir. Daha maliyetli durum oluşmaması için servisimizi çağırabilirsiniz.

İnoksan Bulaşık Makinesi Çağrı Merkezi

İnoksan marka bulaşık makinelerinize anında yerinde servis hizmeti veren Akasya Endüstriyel Mutfak, yedek parça, 2.el ve sıfır cihaz satışı yapmaktadır. Firmamız, İstanbul bölgesi; Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Küçükyalı, Bostancı, Maltepe,Kartal,Pendik,Kurtköy,Kaynarca, Güzelyalı, Esenyalı, Tuzla, Gebze, Şekerpınar, Çayırova, Anadolu Hisarı, Kavacık veya diğer bölgelere inoksan bulaşık makinası servis hizmeti vermektedir.

Deneyimli ve Uzman Elemanlarla Çalışma Avantajı

İnoksan 1000 Bulaşık Makinası Servisi olan firmamız Akasya Mutfak Profesyonel bir ekiple çalışmanın avantajlarını tüm müşterilerimize yaşatırken, ücretsiz müşteri hizmetleri servisimizle tüm sorularınızın cevabını veriyoruz. Akasya Mutfak olarak kaliteli servis ve uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, inoksan haricinde de tüm endüstriyel cihaz üreten markalara hizmet vermektedir.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Mutfak Ekipmanlarında Her Markaya Hizmet Veriyoruz

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda onarım, bakım, tamir hizmeti sağlamaktadır.

Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak ve makineleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz sayesinde, mutfak ekipmanları firması olan
inoksan mutfak hizmetini veriyoruz. Her marka ve model mutfağınız için bizden servis ve bakım desteği almak isterseniz, 0216 527 88 16  numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnoksan Bulaşık Makinesi Servis İletişim

Hijyenin önemli olduğu endüstriyel mutfak cihazlarında tamir ve bakım hizmetini sürekli olarak sağlıyoruz. inoksan Cihazlarınıza periyodik bakım yaptırmak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilir.

İnoksan Bulaşık Makinesi Servisi; Endüstriyel Mutfak Cihazlarında oluşan arızalar için Yetkili Teknik Servis Hizmeti numaralarımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz. Servis talepleriniz için (0216) 527 88 16 | (0551) 193 86 36 numaralarımızı arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Similar Posts