İletişim

İstanbul Empero Servis

ileAkasya Mutfak

İstanbul Empero Servis

İstanbul Empero Servis

İstanbul Empero Servis hizmeti arayan tüm işletmelerin servis ihtiyacını karşılıyoruz. Firmamız Empero Yetkili Servisi olup İstanbul Ataşehir mevkinde bulunmaktadır.

Empero Servis Hizmeti

Empero yetkili servisi olarak Anadolu Yakasının tüm bölgelerine hizmet veriyoruz. Küçük ya da büyük işletmelerin hepsine servis hizmeti sağlayan firmamız endüstriyel mutfak servisi konusunda 17 yıllık tecrübesiyle sektörün öncüsüdür.

Empero Servisi Arayan Ne Yapmalıdır ?

İstanbul Empero servisi arayan işletmeler öncelikle aradığı servis firmasının güvenilir olup olmadığını araştırmalı daha sonra firmayı çağırmalıdır. Günümüzde bir çok mutfak markası vardır. Bu mutfak markalarının servis hizmetini sağlayan işletmelerde oldukça fazladır. Profesyonel olmayan ve uzman kadrosu bulunmayan kurumlara makinelerinizi teslim etmeyiniz. Servis sertifikası olmayan kişilere iş yaptırmamaya gayret gösterin. Firmaların bazıları olmayan arızaları varmış gibi gösterip daha sonra sizden yüklü miktarda ücret isteyebilmektedir.

Akasya Endüstriyel Mutfak

Biz uzman ekibimiz ile endüstriyel mutfak servisi konusunda 17 yıldır İstanbul’ da hizmet vermekteyiz. Her zaman müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda hareket ediyoruz ve hiç bir zaman müşterilerimizi zarara uğratacak işler yapmıyoruz.

Yetkili Servis, Yedek Parça ve Deterjanlar

Yetkili Servis olarak tüm Empero ekipmanlarının yedek parça satışını yapıyoruz. Tamirini ve onarımını yaptığımız ekipmanlara 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi veriyoruz. Endüstriyel Bulaşık Makinesi ve Bardak yıkama makineleri için kullanabileceğiniz temizlik kimsayalları Bulaşık makinesi deterjanı, parlatıcısı ve kireç sökücü üretiyoruz.

Sipariş için : 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36

Bulaşık Makinesi Sıvı Parlatıcı


Bulaşık Makinesi Sıvı Deterjan

Servis İste