Maltepe empero yetkili servisi

Kartal Empero Yetkili Servisi

Kartal empero yetkili servisi; mutfak cihazları bakım ve onarımı konusunda kendini ispatlamış olan firmamız uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile küçük yada büyük işletmelere servis hizmeti vermektedir.

Kartal Empero Yetkili Teknik Servisi

Empero marka tüm cihazlara periyodik bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Değişen parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Tarafımızdan onarımı veya periyodik bakımı yapılan cihazlara 1 yıl işçilik garantisi vermekteyiz.Günümüzde bir çok alanda kullanılan EMPERO marka cihazlar, yiyecek ve içecek sektörünün vazgeçilmez yardımcı cihazlardır. Bu cihazların eski veya yeni fark etmeksizin 6 ayda bir ücretli bakımları yapılmalıdır. Periyodik bakımları yapılmayan cihazlar, farklı arızalara sebebiyet verebilir. Bu arızaların maliyeti işletmeniz için oldukça yüksek olabilir. Empero mutfak cihazlarınıza bakım ve onarım hizmetini yetkili servisimizi arayarak çözebilirsiniz.

Kartal Empero Yedek Parça Servisi

Empero mutfak cihazlarınızın bakımları için gerekli olan tüm malzemeler depomuzda bulunmaktadır. Tarafımızından yapılan empero mutfak cihazlarına yapılan değişimler birebir orijinal parçalar ile yapılmaktadır. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda değişen parçalar yapılan cihazın yanında verilmektedir. Şeffaf ve kaliteli bir servis olan firmamız kartal empero servisi hizmetine uzun yıllardır devam etmektedir.

Firmamız Havale/EFT, kredi kartı tek çekim gibi ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Adres:İnönü Mh, Alpkaya Cd. No: 22/A, 34750 Ataşehir/İstanbul
Tel: +90 (216) 527 88 16
Mobil: +90 (530) 173 94 92
Email: info@akasyamutfak.com

Mesai Saatlerimiz
Hafta içi : 09:00 – 19:00  Cumartesi09:00 – 18:00 ( Pazar Kapalı )

Similar Posts