Menü Kapat

Kayalar Mutfak Servisi tarafımızdan en uygun fiyatlarda ve kaliteli bir şekilde gerçekleşmektedir. Sektörde ki tecrübemiz ile siz değerli işletme sahiplerine 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi veriyoruz. Firmamız İstanbul anadolu yakası kayalar mutfak servisidir.

0216 527 88 16

0530 173 94 92

0551 193 86 36

kayalar mutfak servisi

Kayalar Mutfak Servisi

Profesyonel mutfak ekipmanları yiyecek ve içecek sektörünün vazgeçilmez ve daimi kullanıma uygun ürünlerdir. Firmamız tüm endüstriyel mutfak ekipman markalarının servisini yapmaktadır. Empero ve Remta markasının yetkili teknik servisidir. Firmamız öztiryakiler, inoksan, maksan, edesa, winterhalter, arisco çözüm, meiko, atalay, kayalar, electrolux, alveo ve kayalar mutfak gibi markaların da servisliğini yapmaktadır.

Endüstriyel mutfak ekipmanları servis hizmetini profesyonel ekibi sayesinde sorunsuz ve kesintisiz sağlamaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetine her daim önem vermekte olup uygun fiyatlarda servis sağlamaktadır.

Kayalar Mutfak Teknik Servis

Sanayi tipi mutfak ekipmanları servisi arayan tüm müşterilerimize avantajlı ve kaliteli hizmet yaşatırken, ücretsiz müşteri hizmetleri servisimizle tüm sorularınızın cevabını veriyoruz. Akasya Mutfak olarak kalite ve uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Ticari Kullanım Mutfak Ekipmanlarında Her Markaya Hizmet

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda onarım, bakım, tamir hizmeti sağlamaktadır.

Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak ve makineleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz sayesinde, mutfak ekipmanları firması olan 
arisco çözüm markasını teknik servis hizmetini veriyoruz. Her marka ve model mutfağınız için bizden servis ve bakım desteği almak isterseniz,

0216 527 88 16

0530 173 94 92

0551 193 86 36

Hijyenin merkezi olan mutfaklarda uzun süreli bakım için siz de Akasya Mutfak güvencesini tercih ederek, ürünlerinizi yıllarca kullanabilirsiniz.

kartal kayalar mutfak, kayalar mutfak servisi, istanbul kayalar mutfak servis, kayalar mutfak servis firması, kayalar mutfak fırın servisi, kayalar mutfak bulaşık makinesi

Sanayi Tipi Mutfak Ekipmanları Servisi

İnönü Mahallesi, Alpkaya Caddesi, No:22/A Ataşehir/İstanbul

Call Now ButtonŞİMDİ ARA