Menü Kapat

Küçükyalı Empero Yetkili Servisi

Küçükyalı empero yetkili servisi; sanayi tipi mutfak ekipmanlarına her konuda teknik hizmet vermekteyiz. Arızalı yada bakıma ihtiyaç duyan her empero cihazı için Küçükyalı bölgesinde bulunan empero servisimizden hizmet alabilirsiniz.

Küçükyalı Empero Yetkili Teknik Servisi

Empero Group’un üretmiş olduğu her endüstriyel mutfak ekipmanına hizmet vermekteyiz.Tarafımızdan değiştirilen orijinal parçalar 1 yıl garantilidir. Tarafımızdan onarımı veya periyodik bakımı yapılan cihazlara 6 ay işçilik garantisi vermekteyiz.Günümüzde bir çok alanda kullanılan EMPERO marka cihazlar, yiyecek ve içecek sektörünün vazgeçilmez yardımcı cihazlardır. Bu cihazların eski veya yeni fark etmeksizin 6 ayda bir ücretli bakımları yapılmalıdır. Zamanında yapılmayan bakımlar cihazınızın farklı ve yüksek maliyetli arıza vermesine sebebiyet verebilmektedir.

Küçükyalı Empero Yedek Parça Servisi

Empero mutfak cihazlarınızın bakımları için gerekli olan tüm malzemeler depomuzda bulunmaktadır. Tarafımızından yapılan empero mutfak cihazlarına yapılan değişimler birebir orijinal parçalar ile yapılmaktadır. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda değişen parçalar yapılan cihazın yanında verilmektedir. Şeffaf ve kaliteli bir servis olan firmamız küçükyalı empero yetkili servisi hizmetine uzun yıllardır devam etmektedir.Diğer empero servislerimiz için adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Firmamız Havale/EFT, kredi kartı tek çekim gibi ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Adres:İnönü Mh, Alpkaya Cd. No: 22/A, 34750 Ataşehir/İstanbul
Tel: +90 (216) 527 88 16
Mobil: +90 (530) 173 94 92
Email: info@akasyamutfak.com

Mesai Saatlerimiz
Hafta içi : 09:00 – 19:00  Cumartesi09:00 – 18:00 ( Pazar Kapalı )

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA