Kurtköy Öztiryakiler Servisi
|

Kurtköy Öztiryakiler Servisi

Kurtköy Öztiryakiler Servisi arayan müşterilerimiz için teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Arızalanan ürünlerinizin tamirini akasya endüstriyel mutfak servisi olarak yapıyoruz. Hemen randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki numaraları arayın.

0216 527 88 16

0530 173 94 92

0551 193 86 36

Kurtköy Öztiryakiler Servisi

Endüstriyel Cihaz Teknik Servisi olarak, tüm işletme sahiplerine servis konusunda yardımcı oluyoruz. Sanayi tipi mutfak ekipmanları arızalandığı takdirde firmamızdan teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Sanayi tipi bu ekipmanlar ticari amaçlı kullanıldığından yoğun ve aktif olarak kullanılmaktadır. Bu cihazlar sürekli kullanıldığından dolayı arıza verebilir. Bu arızalar zamanında yapılmalıdır aksi takdirde daha ciddi arızalara sebebiyet verebilir.

Unutmayın … vaktinde bakımı yapılmayan cihazlar daha sonra ciddi arızalar verebilir. Bu da sizin daha fazla ücret ödemenize hatta yeni bir cihaz almanıza sebebiyet verebilir.

Endüstriyel Servis

Endüstriyel cihaz ve ya cihazlarınız arızalandı ise bizimle iletişme geçip servis hizmeti alabilirsiniz. Endüstriyel cihaz servisi olarak 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

  • kurtköy öztiryakiler makine arızası
  • kurtköy öztiryakiler makine tamiri

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Mutfak Ekipmanlarında Her Markaya Hizmet Veriyoruz

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda onarım, bakım, tamir hizmeti sağlamaktadır.

Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak ve makineleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz sayesinde, mutfak ekipmanları firması olan 
arisco çözüm markasını teknik servis hizmetini veriyoruz. Her marka ve model mutfağınız için bizden servis ve bakım desteği almak isterseniz,

0216 527 88 16

0530 173 94 92

0551 193 86 36

Hijyenin merkezi olan mutfaklarda uzun süreli bakım için siz de Akasya Mutfak güvencesini tercih ederek, ürünlerinizi yıllarca kullanabilirsiniz.

Sanayi Tipi Mutfak Ekipmanları Servisi

İnönü, Alpkaya Cd. No:22/A, 34755 Ataşehir/İstanbul

Similar Posts