maltepe empero yetkili servisi

Maltepe Empero Yetkili Servisi

maltepe empero yetkili servisi
maltepe empero yetkili servisi

Maltepe empero yetkili servisi, Türkiye’ de ve Dünya’ da global anlamda değer kazanan EMPERO, mutfak cihazları üretimi konusunda öncü markalardan biridir. İhtiyaç duyduğunuz tüm sanayi tipi mutfak cihazlarını üreten ve sürekli yeni cihazlar tasarlamaya devam eden şirketimiz, tamir ve bakım ihtiyacı duyduğunuzda da geniş teknik servis hizmeti ile yıllarca hizmet vermektedir.

Maltepe Empero Yetkili Teknik Servisi

İstanbul Maltepe bölgesinin tüm mahallelerine kesintisiz hizmet veren şirketimiz, doğru, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışını kendine benimsemiş ve her zaman müşteri ihtiyaçlarını öncelik vermiştir. Şirketimiz “PARA DEĞİL, İNSAN KAZAN” sözünü her daim yerine getirmiş ve getirmeye devam edeceğinin sözünü vermiştir. Empero cihazlarının maltepe teknik servisi olan firmamız, ihtayaç anında bir telefon uzağınızda bulunmaktadır.

Maltepe Empero Yedek Parça Servisi

Empero Orijinal yedek parça servisi olan firmamız, değişmesi gereken parçaları birebir kendisi ile değiştirmektedir. İstenildiği takdirde eski parça da verilmektedir. Her yönü ile şeffaf olan firmamız, kalite, güleryüz, hızlı servis ve uzman kadrosu ile ön plana çıkmaktadır.

Maltepe Empero İletişim

Empero endüstriyel mutfak ekipmanlarına periyodik bakım veya onarım hizmeti almak ve servisimizi çağırmak isteyen küçük veya büyük işletme sahipleri 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 – 0530 173 94 92 numaralarımızdan 7 gün 24 saat maltepe empero servisi ile irtibat kurabilir. Firmamız Anadolu yakasının tamamına hizmet vermektedir.

Similar Posts