mateka servisi

Mateka Servisi

Mateka Servisi; arızalanan cihazınızın tamir ve yedek parça değişimini yapan firmamız, sektörün öncü firması konumundadır.

Mateka Teknik Servisi

Mateka mutfak ekipmanları profesyonel kullanım için uygundur. Bu cihazlar yiyecek ve içecek sektörünün vazgeçilmez ve daimi kullanıma uygun ürünlerdir.Endüstriyel mutfak ekipmanları servis hizmetini profesyonel ekibi sayesinde sorunsuz ve kesintisiz sağlamaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetine her daim önem vermekte olup uygun fiyatlarda servis sağlamaktadır.

Mateka Servis İstanbul

Kendisini sanayi tipi cihazların üretimi konusunda geliştirmiş ve en bilinen endüstriyel mutfak cihazları markalarından olan MATEKA, ekonomik fiyatlarda ve kaliteli ürünler üretmektedir. Biz, mateka mutfak servisi olarak ihtiyaç anında yanınızdayız.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

Mateka Ürünleri

  • mateka bulaşık makinesi
  • mateka kıyma makinesi
  • hamur yoğurma makinesi
  • mateka gazlı fırınlar
  • pasta börek fırınları

Mateka Servis İletişim

Alanında uzman ekiplerimiz ile Sanayi tipi Mutfak cihazlarına, tamir ve bakım konusunda hizmet vermekteyiz. Firmamız Mateka mutfak Cihazlarına hizmet vermektedir. İhtiyaç anında teknik servisimizi 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralarından arayabilirsiniz.

Tüm Marka ve Cihazlara Hizmet

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda onarım, bakım, tamir hizmeti sağlamaktadır.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak ve makineleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz sayesinde, mutfak ekipmanları firması olan 
Mateka markasına teknik servis hizmetini veriyoruz. Her marka ve model mutfağınız için bizden servis ve bakım desteği almak isterseniz, bizi arayabilirsiniz.

Similar Posts