Menü Kapat

Myco Servisi

myco servisi

Myco Servisi arayan tüm işletmelerin arızalanan cihazlarına tamir ve bakım hizmeti veriyoruz. Arızalanan cihazlarınıza gezici servisimiz ile anında müdahale ediyoruz. 7/24 teknik servis hizmeti almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Myco Teknik Servisi

Myco markasının İstanbul Anadolu yakasında özel servisliğini yapan firmamız, endüstriyel mutfak cihazlarına bakım ve onarım hizmeti dışında yedek parça temini de yapmaktadır. Cihazlar tarafımızdan tamir edilir veya yedek parça değişimi olur ise 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi vermekteyiz

Myco Bulaşık Makinesi Servisi

Myco teknik servis olarak ihtiyaç anında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Garantisi bitmiş ürünlerinize 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi veriyoruz.

İletişim Numaralarımız ;

0216 527 88 16

0551 193 86 36

0530 173 94 92

Myco Endüstriyel Ekipmanlar

Myco endüstriyel mutfak ekipmanları teknik servisi olarak aşağıda belirtilen ürün veya ürünler tarafımızdan tamir ve bakımı yapılmaktadır.

  • myco teknik servis
  • myco buz makinesi
  • myco buzdolabı
  • Myco Fırın

Uzman ekibimiz ile endüstriyel mutfak servisi konusunda 17 yıldır İstanbul’ da hizmet vermekteyiz. Her zaman müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda hareket ediyoruz ve hiç bir zaman müşterilerimizi zarara uğratacak işler yapmıyoruz. Sizlerde anında myco servis hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
× Whatsapp İletişim