Menü Kapat
oztiryakiler-servisi-ekipman

Öztiryakiler Servisi arayan müşterilerimiz için teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Arızalanan ürünlerinizin tamirini akasya endüstriyel mutfak servisi olarak yapıyoruz. Hemen randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki numaraları arayın.

Öztiryakiler Teknik Servisi

Öztiryakiler özel servisi olarak, tüm işletme sahiplerine servis konusunda yardımcı oluyoruz. Sanayi tipi mutfak cihazlarınızın arızalanması durumunda firmamızla iletişime geçip servis kaydı açtırabilirsiniz. Öztiryakiler gezici servisimiz 7/24 hizmet vermektedir.Unutmayın … vaktinde bakımı yapılmayan cihazlar daha sonra ciddi arızalar verebilir. Bu da cihazınızın yüksek maliyetlerde onarılmasına sebebiyet verebilir. Bu gibi durumların önüne geçmenin en temel yolu zamanında periyodik bakım yaptırmaktadır.

Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak

Öztiryakiler endüstriyel mutfak markası Türkiye’ de ve Yurt dışında oldukça önemli bir konuma sahiptir. Geniş servis ağı ve yedek parça hizmeti ile müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Firmamız, İstanbul bölgesine hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

  • öztiryakiler fiyat
  • öztiryakiler bulaşık makinesi arızası
  • ataşehir öztiryakiler

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak cihazlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Öztiryakiler Mutfak Cihazları Nelerdir ?

Ana Mutfak Ekipmanları, Bulaşıkhane Ekipmanları, Soğuk Üniteler, Nötr Üniteler, Bar-Çay Pasta Ekipmanları, Yardımcı Mutfak Ekipmanları, Taşıma Ekipmanları, Temizlik Ekipmanları, Açık Büfe Servis Üniteleri gibi kategoriler de mutfak cihazları mevcuttur.

Öztiryakiler Mutfak Ekipmanları Size Kolaylık Sağlar

Yerli ve Yabancı tüm işletmelerin çoğunlukla kullandığı marka olan Öztiryakiler, ihtiyacınıza yönelik her mutfak ekipmanını işletme sahiplerine sunmaktadır.

Bu cihazlar; cafe, restoran, askeri bölgeler, hastaneler, catering firmaları ve oteller gibi bir çok farklı yerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Sektörde bulunan eski ve yeni tüm mutfak ekipmanları markalarına hizmet veren firmamız, uzman kadrosu ile hızlı çözümler üreterek işinizin aksamamasını sağlamaktadır. Biz, üstün hizmet anlayışımız ile uzun yıllardır öztiryakiler teknik servisi konusunda hizmet vermekteyiz.

0216 527 88 16

0530 173 94 92

0551 193 86 36

Adres:İnönü Mh, Alpkaya Cd. No: 22/A, 34750 Ataşehir/İstanbul
Tel: +90 (216) 527 88 16
Mobil: +90 (530) 173 94 92
Email: info@akasyamutfak.com

Mesai Saatlerimiz
Hafta içi : 09:00 – 19:00  Cumartesi09:00 – 18:00 ( Pazar Kapalı )

Call Now ButtonŞİMDİ ARA