Menü Kapat

Pendik Crystal Servisi

Pendik Crystal Servisi; bakım ve tamire ihtiyaç duyan crystal mutfak ekipmanlarına servisimiz haftanın 6 günü hizmet vermektedir. Firmamızdan hizmet almak için bizi aşağıdaki numaralardan arayabilirsiniz.

crystal servisi
crystal servisi

0216 527 88 16
0530 173 94 92
0551 193 86 36

Pendik Crystal Teknik Servisi

Profesyonel mutfak ekipmanları üreticisi olan Crystal endüstriyel mutfak markasına pendik bölgesi için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Pendik bölgesinde bulunan tüm işletmeler servisimizden hizmet alabilir. Pendik’te bulunan 26 semte kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Bu bölgeler; Ahmet Yesevi, Bahçelievler, Batı, Çamçeşme, Çamlık, Çınardere, Doğu, Dolayoba, Dumlupınar, Esenler, Esenyalı, Fatih, Fevziçakmak, Güllübağlar, Güzelyalı, Harmandere, Kavakpınar, Kaynarca, Kurtköy, Orhangazi, Sapanbağlar, Şeyhli, Velibaba, Yayalar, Yenişehir ve Yeşilbağlar semtleridir.

Uzun yıllar boyunca Otel,Restoran,Kafe,Bar,Hastane,Catering firmaları,Fırın,Market,Pastane vb. tüm işletmelere sürekli olarak hizmet vermekteyiz.

Pendik Crystal Endüstriyel Mutfak

Crystal Endüstriyel bulaşık makineleri,soğutucu,fırın,pişirici ve dondurma makineleri üreticisidir. Yaklaşık 65 sene önce kurulan Crystal otel ekipmanları ile adını duyurmaya başlamıştır. Günümüzde 50 den fazla ülkeye ihracat yaparak adını fazlası ile duyurmayı başarmıştır. Crystal müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutmaktadır. Bizlerde pendik crystal endüstriyel mutfak servis hizmetleri olarak müşteri memnuniyetini kendimize gaye olarak edinmiş bulunuyor.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Pendik Crystal Servis Hizmetleri

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda onarım, bakım, tamir hizmeti sağlamaktadır.

Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak cihazlarına titizlikle ve kesintisiz olarak hizmet sağlamaktayız.

0216 527 88 16
0530 173 94 92
0551 193 86 36

Hijyen ürünleri , cihaz satışı, tamir ve bakım, yedek parça gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Firmamızı dilediğiniz zaman arayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

İnönü Mahallesi, Alpkaya Caddesi, No:22/A Ataşehir/İstanbul

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA