İletişim

Pendik İnoksan Servisi

ileAkasya Mutfak

Pendik İnoksan Servisi

Pendik İnoksan Servisi

Pendik İnoksan Servisi

Pendik inoksan servisi olan firmamız Anadolu yakasında tüm genel endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarının profesyonel tamiri, profesyonel bakımı ve profesyonel servis hizmetini vermekteyiz.

Endüstriyel Mutfak Cihazlarınızda oluşan herhangi bir arızadan dolayı İstanbul Anadolu yakasında merkezimizi arayarak servisimize ulaşabilirsiniz. 0216 527 88 16  arayarak merkezimizden oluşturulan kayıttan hemen sonra servis hizmeti sağlanır.

  • inoksan iletişim
  • inoksan servis izmit
  • inoksan servis istanbul
  • inoksan yedek parça fiyatları

Akasya Mutfak uzman kadrosu ile her zaman en hızlı şekilde servis hizmeti sağlamaktadır. Endüstriyel Mutfak Teknik Servis Hizmetlerinin yanı sıra; tüm orjinal yedek parçalar, parlatıcı pompalar, deterjanlar tarafımızdan ekonomik fiyatlara ve kaliteli olarak sağlanmaktadır. 15 yıllık deneyimi ile akasya mutfak bakım, servis ve yedek parça hizmeti sağlamaktadır.

Servis talepleriniz için (0216) 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralı servis telefonlarını arayarak ve ya iletişim formunu doldurarak destek alabilirsiniz.

1 Yıl Orjinal Parça Garantisi

Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz.

Anadolu Yakası INOKSAN Servisi

ATAŞEHİR INOKSAN Servisi, Maltepe INOKSAN Servisi, Kadıköy INOKSAN Servisi, Kartal,Üsküdar INOKSAN Servisi, Ümraniye INOKSAN Servisi, Sultanbeyli, Sancaktepe, Pendik, Çekmeköy, Çengelköy, Beykoz, Şile ve Tuzla,Aydınlı,İçerenköy

Kocaeli (İzmit) INOKSAN Servisleri: Kocaeli, İzmit, Gebze

Pendik İnoksan Servisi

Servis İste