Menü Kapat

Pendik Portabianco Bulaşık Makinesi Servisi

Pendik Portabianco Bulaşık Makinesi Servisi olarak makinenizin bakım, onarım ve tamirini Akasya Endüstriyel Mutfak olarak kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Üstün hizmet anlayışımız ve profesyonel servis hizmetimiz ile portabianco markasının servisliğini yapmaktayız.

0216 527 88 16

0530 173 94 92

0551 193 86 36

Pendik Portabianco Bulaşık Makinesi Servisi

PORTABİANCO Ekipmanlarının bakım ve onarımını yapan firmamız, cihazlarınızın arızalanması durumunda kesin ve net sonuç ile çalışmaktadır. Kaliteli çalışma anlayışı ve uygun fiyat prensibi ile her zaman müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

  • pendik portabianco servis numarası
  • pendik portabianco firması
  • pendik portabianco teknik servisi

Endüstriyel mutfak ekipmanları servis hizmetini profesyonel ekibi sayesinde sorunsuz ve kesintisiz sağlamaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetine her daim önem vermekte olup uygun fiyatlarda servis sağlamaktadır.

Portabinco Bulaşık Makinesi Arızası

Sanayi tipi mutfak ekipmanları servisi arayan tüm müşterilerimize avantajlı ve kaliteli hizmet yaşatırken, ücretsiz müşteri hizmetleri servisimizle tüm sorularınızın cevabını veriyoruz. Arıza veren bulaşık makinelerinizin onarımını yaptırmadığınız takdirde daha ciddi arızalara sebebiyet verebilir. Arıza verdiği takdirde hemen servisimizle iletişime geçip arızalı ürünü kısa sürede tamir ettirebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Mutfak Ekipmanlarında Her Markaya Hizmet Veriyoruz

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda onarım, bakım, tamir hizmeti sağlamaktadır.

Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak ve makineleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz sayesinde, mutfak ekipmanları firması olan 
arisco çözüm markasını teknik servis hizmetini veriyoruz. Her marka ve model mutfağınız için bizden servis ve bakım desteği almak isterseniz,

Hijyenin merkezi olan mutfaklarda uzun süreli bakım için siz de Akasya Mutfak güvencesini tercih ederek, ürünlerinizi yıllarca kullanabilirsiniz.

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Servisi

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
× Whatsapp İletişim