Pendik Remta Yetkili Servis
|

Pendik Remta Yetkili Servis

Pendik Remta Yetkili Servis Endüstriyel mutfak ekipmanları yetkili ve özel servisi olarak, çay kazanı, ocak, fırın, ızgara, soğutucular, buz dolabı tamiri , bakım ve onarımını yapıyoruz. Endüstriyel Mutfak ekipmanları markası Remta yetkili servisi olarak hizmetinizdeyiz.

0216 527 88 16 

0551 193 86 36

Pendik Remta Yetkili Servis

İşletmeleriniz de bulunan endüstriyel mutfak ekipmanları pişirme, yıkama, soğutma , ısıtma, yoğurma, kesme gibi önemli faktörleri yerine getirmeye bilir. Bu konuda hızlı ve güvenilir çözüm üreten firmamız yedek parça garantisi ve işçilik garantisi vermektedir. Sektörün öncü endüstriyel mutfak servisi olarak işimizi daima özenle ve titizlikle yapıyoruz. Siz değerli işletme sahiplerini mağdur etmemeyi kendimize gaye edinmiş bulunuyoruz.

  • pendik remta çay kazanı servisi
  • pendik remta teknik servis
  • pendik remta servisi

Akasya endüstriyel mutfak olarak, markaların yetkili servis ve özel servis hizmetini sağlamaktayız.

REMTA MAKİNA TEKNİK SERVİSİ

Remta Makina‘ nın yetkili teknik servisi olarak tüm ekipmanlara bakım ve onarım hizmeti sunan firmamız orijinal yedek parça satışı yapmaktadır. Remta marka cihazlarınızın arızalanması durumunda Akasya Endüstriyel Mutfak servisi olarak siz değerli işletme sahiplerine ihtiyaç anında servis hizmeti sunuyoruz. 1 Yıl malzeme ve işçilik garantisi veriyoruz.

Tüm Markalara Servis

Empero, Remta, Portabianco, İnoksan, Winterhalter, Fagor, Maksan, Atalay, Edesa, Electrolux, Alveo gibi markaların tamir, bakım ve onarımını yapmaktayız. 1 yıl işçilik ve malzeme garantisi veriyoruz.

Endüstriyel Cihaz Arızası Tamiri

Endüstriyel cihaz ekipman servisi arayan tüm müşterilerimize avantajlı ve kaliteli hizmet yaşatırken, ücretsiz müşteri hizmetleri servisimizle tüm sorularınızın cevabını veriyoruz. Remta Fırın, Ocak, Benmari,Izgara gibi ekipmanlara yanlış müdahale yüksek onarım ücretlerine neden olabilir.Sizinde endüstriyel bulaşık makinenizde arıza var ise doğru ve kaliteli servis hizmeti almak istiyorsanız mutlaka Akasya endüstriyel mutfak servisi ile irtibata geçin.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Similar Posts