Menü Kapat

Portabianco Bulaşık Makinesi e05 Hatası

Portabianco bulaşık makinesi e05 hatası birden fazla sebebi olabilir. Eğer cihazınız su boşaltmıyor ya da e05 hatası veriyorsa ve bir çözüm yolu arıyorsanız 0551 193 86 36 numaralı hattan bize ulaşarak teknik destek alabilirsiniz.

Portabianco Bulaşık Makinesi e05 Hatası Çözümü Nedir?

Portabianco makinelerde bu e05 hata kodu genellikle cihazın su ile ilgili bir arızası olduğuna işaret eder. E05 hatası en sık görülen makine hatalarından biridir. Sebebi genellikle bulaşık makinesinin su seviyesi sensörünün bozulması nedeniyle makinenin su küvetinin aşırı su ile dolmasından kaynaklıdır.

Portabianco e05 hatası çözümü için makinenizi bir süre teknik servisimizde misafir etmemiz gerekebilir. Tamir edilmezse sorun kısa zamanda makinenin diğer iç aksamlarına sıçrayarak geri dönüşü zor olan bir seviyeye ilerleyebilmektedir.

portabianco bulasik makinesi servisi
portabianco bulaşık makinesi servisi

Mutfak Ekipmanlarında Her Markaya Hizmet Veriyoruz

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda bakım ve tamir hizmeti sağlamaktadır.

Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak ve makineleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz sayesinde, mutfak ekipmanları firması olan portabianco markasına teknik servis hizmetini veriyoruz.

Her marka ve model mutfağınız için bizden servis ve bakım desteği almak isterseniz, hijyenin merkezi olan mutfaklarda uzun süreli bakım için siz de Akasya Mutfak güvencesini tercih ederek, ürünlerinizi yıllarca kullanabilirsiniz. Portabianco bulaşık makinesi teknik servis olan şirketimiz, endüstriyel sıvı deterjan ve sıvı parlatıcı satışı yapmaktadır.

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 1 Average: 5]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
× Whatsapp İletişim