Menü Kapat

Portabianco Bulaşık Makinesi Servisi

portabianco bulasik makinesi servisi

Portabianco Bulaşık Makinesi Servisi olarak makinenizin bakım, onarım ve tamirini Akasya Endüstriyel Mutfak olarak profesyonel kadromuz ile kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Üstün hizmet anlayışımız ve profesyonel servis hizmetimiz ile portobianco markasının servisliğini yapmaktayız.

Portabianco Bulaşık Makinesi Servisi

Profesyonel mutfak ekipmanları yiyecek ve içecek sektörünün vazgeçilmez ve daimi kullanıma uygun ürünlerdir. Firmamız endüstriyel ekipmanların servisini yapmaktadır.

Endüstriyel mutfak ekipmanları servis hizmetini profesyonel ekibi sayesinde sorunsuz ve kesintisiz sağlamaktadır. Şirketimiz portabianco bulaşık makinesi servisi olarak müşteri memnuniyetine her daim önem vermekte olup uygun fiyatlarda servis sağlamaktadır.

Portabinco Bulaşık Makinesi Çağrı Merkezi

Sanayi tipi mutfak ekipmanları servisi arayan tüm müşterilerimize avantajlı ve kaliteli hizmet yaşatırken, ücretsiz müşteri hizmetleri servisimizle tüm sorularınızın cevabını veriyoruz. Arıza veren bulaşık makinelerinizin onarımını yaptırmadığınız takdirde daha ciddi arızalara sebebiyet verebilir. Portabianco bulaşık makinesi servisi olarak makineniz arıza verdiği takdirde hemen servisimizle iletişime geçip arızalı ürünü kısa sürede tamir ettirebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

Endüstriyel mutfak cihazlarından oldukça önemli bir yer sahip olan portabianco bulaşık makinesi tamir hizmetleri olarak, mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir. Makineniz su boşaltmıyor yada e05 hatası veriyor ise çağrı merkezimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

0216 527 88 16

0551 193 8636

Mutfak Ekipmanlarında Her Markaya Hizmet Veriyoruz

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda bakım ve tamir hizmeti sağlamaktadır.

Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak ve makineleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz sayesinde, mutfak ekipmanları firması olan 
arisco çözüm markasını teknik servis hizmetini veriyoruz. Her marka ve model mutfağınız için bizden servis ve bakım desteği almak isterseniz,

Hijyenin merkezi olan mutfaklarda uzun süreli bakım için siz de Akasya Mutfak güvencesini tercih ederek, ürünlerinizi yıllarca kullanabilirsiniz. Portabianco bulaşık makinesi teknik servis olan şirketimiz, endüstriyel sıvı deterjan ve sıvı parlatıcı satışı yapmaktadır.

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 1 Average: 5]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA