Menü Kapat

Portabianco Buzdolabı Servisi

Portabianco Buzdolabı Servisi olarak makinenizin bakım, onarım ve tamirini Akasya Endüstriyel Mutfak olarak kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Üstün hizmet anlayışımız ve profesyonel servis hizmetimiz ile portobianco markasının servisliğini yapmaktayız.

0216 527 88 16

0530 173 94 92

0551 193 86 36

Portabianco Buzdolabı Servisi

Profesyonel mutfak ekipmanları yiyecek ve içecek sektörünün vazgeçilmez ve daimi kullanıma uygun ürünlerdir. Firmamız endüstriyel ekipmanların servisini yapmaktadır. Portabianco buzdolabı servisi ihtiyacınız için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Endüstriyel mutfak ekipmanları servis hizmetini profesyonel ekibi sayesinde sorunsuz ve kesintisiz sağlamaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetine her daim önem vermekte olup uygun fiyatlarda servis sağlamaktadır.

Portabianco Dik Tipi Servisi

Endüstriyel mutfak ekipman markası olan Portabianco marka buzdolabınız arıza yaptığı zaman servisimizle hiç vakit kaybetmeden iletişime geçmenizi öneririz. Zamanında bakım, onarımı ve tamiri yapılmayan ekipmanlar zamanla daha büyük arızalara sebebiyet verebilir. Bu durum siz değerli işletme sahiplerinin daha büyük meblağlarda ücret ödemesine neden olur. Bu durumu engellemenin en önemli faktörü zamanında işlem yapılmasıdır.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Mutfak Ekipmanlarında Her Markaya Hizmet Veriyoruz

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda onarım, bakım, tamir hizmeti sağlamaktadır.

Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak ve makineleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz sayesinde, mutfak ekipmanları firması olan 
arisco çözüm markasını teknik servis hizmetini veriyoruz. Her marka ve model mutfağınız için bizden portabianco servis ve bakım desteği almak isterseniz,

Hijyenin merkezi olan mutfaklarda uzun süreli bakım için siz de Akasya Mutfak güvencesini tercih ederek, ürünlerinizi yıllarca kullanabilirsiniz.

portabianco anadolu yakası arızası, portabianco buzdolabı teknik servis hizmeti, portabianco buzdolabı tamiri

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Servisi

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 1 Average: 5]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA