Menü Kapat

Remta Çay Kazanı Servisi

Remta Çay Kazanı Servisi; İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir mevkiinde bulunan firmamız endüstriyel mutfak, sanayi tipi mutfak ekipman markası olan Remta’ nın bakım, onarım ve tamir hizmetini yapmaktadır.

Firmamızın iletişim numaraları ;

0216 527 88 16

0551 193 86 36

0530 173 94 92

Remta Çay Kazanı Servisi

remta çay kazanı servisiEndüstriyel ekipmanlar olarak, Çay kahve grubu, Pişirme grubu, Soğutma grubu, Servis ürünleri ve Hazırlık ekipmanları gibi malzemelerin bakım, onarım ve tamir hizmetini titizlikle ve özenle yapıyoruz. Remta çay makinesi servisi olarak aşağıda ki arızaları gideriyoruz.

  • remta çay kazanı servisi
  • remta çay kazanı rezistans değişimi
  • remta çay kazanı tamiri
  • remta çay kazanı yedek parça
  • remta çay kazanı musluk damlatması

Remta Çay Kazanı Yedek Parça

Remta marka çay kazanlarının arızalanması durumunda yetkili servis olarak yedek parça hizmeti de sunuyoruz. Remta çay kazanı musluk suları ile kullanıldığı takdirde kireçlenme yapacaktır. Bu kireçlenmeler rezistansın bozulmasına sebebiyet verecektir. Bununla beraber ise su ısıtması yapmayacak ve şalter attıracaktır.

REMTA YETKİLİ SERVİSİ ANADOLU YAKASI

Uzun yıllardır içerisinde olduğumuz endüstriyel mutfak servisi adı altında çalışarak müşterilerimize daima memnuniyet garantisi veriyoruz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz. Akasya endüstriyel mutfak servisi olarak çay kazanı ve makinesi dışında da tüm ekipman arızalarının tamirini sağlıyoruz. Sanayi tipi ekipmanların bakımı oldukça önemlidir. Bu bakımlar ya da onarımlar zamanında yapılmadığı takdirde makineniz kullanılmaz hale gelebilir. Zamanında yapılan arıza giderimi siz değerli işletme sahiplerine düşük maliyetli olacaktır. Zamanında yapılmayan makineler kullanılmaz hale gelebilir. Bu durum ise yeni bir makine almanıza sebebiyet verecektir.

Malzeme ve İşçilik Garantisi

1 yıl malzeme ve işçilik garantisi tarafımızdan sağlanmaktadır. Firmamız, diğer endüstriyel mutfak markalarının da hem yetkili hem de özel servisliğini yapmaktadır. Kesintisiz hizmet anlayışı ile işletme sahiplerine kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. Uzman kadromuz ile arızalanan ekipmanlara anında müdahale ederek daha ciddi arızaların çıkmasını önlüyoruz. Akasya Endüstriyel Mutfak olarak her daim müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduruyoruz. Şirketimizin gayesi öncelikle müşteri memnuniyeti ve kalitedir. Ayrıca firmamız uygun fiyat garantisi ile yıllardır hizmet vermektedir.

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
× Whatsapp İletişim