Remta Yetkili Servisi Endüstriyel mutfak ekipmanları yetkili ve özel servisi olarak, çay kazanı, ocak, fırın, ızgara, soğutucular, buz dolabı tamiri , bakım ve onarımını yapıyoruz. Endüstriyel Mutfak ekipmanları markası Remta yetkili servisi olarak hizmetinizdeyiz.

0216 527 88 16 

0551 193 86 36

Remta Yetkili Servisi

İşletmeleriniz de bulunan endüstriyel mutfak ekipmanları yıkama, soğutma , ısıtma, pişirme gibi önemli faktörleri yerine getirmeye bilir. Bu konuda hızlı ve güvenilir çözüm üreten firmamız yedek parça garantisi ve işçilik garantisi vermektedir. Sektörün öncü remta yetkili servisi olarak işimizi daima özenle ve titizlikle yapıyoruz. Siz değerli işletme sahiplerini mağdur etmemeyi kendimize gaye edinmiş bulunuyoruz.

Akasya endüstriyel mutfak olarak, markaların yetkili servis ve özel servis hizmetini sağlamaktayız.

Tüm Markalara Servis

Empero, Remta, Portabianco, İnoksan, Winterhalter, Fagor, Maksan, Atalay, Edesa, Electrolux, Alveo gibi markaların tamir, bakım ve onarımını yapmaktayız. 1 yıl işçilik ve malzeme garantisi veriyoruz.

Endüstriyel Cihaz Arızası Tamiri

Endüstriyel cihaz ekipman servisi arayan tüm müşterilerimize avantajlı ve kaliteli hizmet yaşatırken, ücretsiz müşteri hizmetleri servisimizle tüm sorularınızın cevabını veriyoruz. Remta Fırın, Ocak, Benmari,Izgara gibi ekipmanlara yanlış müdahale yüksek onarım ücretlerine neden olabilir.Sizinde endüstriyel bulaşık makinenizde arıza var ise doğru ve kaliteli servis hizmeti almak istiyorsanız mutlaka Akasya endüstriyel mutfak servisi ile irtibata geçin.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, remta yetkili sevisi olarak her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.