Menü Kapat

Soğuk Oda Deposu

Akasya Endüstriyel Mutfak, 17 yıllık endüstriyel sektöründe deneyimi ve sayısız referansıyla tercih edilen ve güvenilir bir firma olmanın verdiği sorumlulukla her geçen gün teknik ekibimizi ve hizmetlerimizi geliştirmekteyiz.

Profesyonel mutfak ekipmanlarının en önemli etkenlerinden biri  bakımdır. Bu bakımlar yapılmadığı takdirde endüstriyel mutfak ekipmanlarınızda büyük arızalara sebebiyet verir ve bununla beraber yüksek maliyetlere sebebiyet verebilir. Biz Akasya Endüstriyel olarak bakım hizmetinin yanına sıra tamir ve yedek parça hizmeti de sağlıyoruz. Yerinde ve hızlı  çözüm üreten firmamız her zaman müşterisinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

0216 527 88 16

0551 193 86 36

Kalite, Güven ve Hızlı Servis Hizmeti

Profesyonel Mutfak Ekipmanlarının ın çok sayıda çeşitliliği vardır ve ev tipi mutfak malzemelerine göre daha maliyetlidir. Sanayi tipi endüstriyel ekipmanların bazı örneklerini aşağıda verdik.

  • Modüler Soğuk Odalar
  • Soğuk Oda Depoları 0C +8 C
  • Soğuk Oda Depoları -20

Soğuk Oda Deposu Servisi

Endüstriyel Soğuk Oda deposu otel, yemekhane, restaurant vb. yerlerde kullanmak için uygundur. Soğuk oda depolarının arızalanması sonucunda içinde bulunan yiyecekler zamanında müdahale edilmediği zaman bozulur ve büyük maliyetlere sebep olur. Soğuk oda depolarınızda oluşan arızalarda yapmanız gereken endüstriyel mutfak ekipmanları servisi olan firmamız ile 0216 527 88 16 numaradan irtibata geçip servis kaydı açtırmanız gerekmektedir. Firmamız gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size arıza ile ilgili verecektir. Uygun bulmanız takdiri ile uygun fiyatlarda onarımı yapılacaktır.

Soğuk Oda Depo Fiyatları

Soğuk Oda Depolarımıza Soğutma ürünleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Fiyat bilgisi için aşağıda ki numaralardan bilgi alabilirsiniz.

0216 527 88 16

0551 193 86 36

Soğutma Ürünlerimiz

Soğuk Oda Deposu

Firmamız Empero ürünlerinin yedek parçalarına 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi vermektedir. Firmamız kendi ürettiği deterjanlarında satışını yapmaktadır. Ekipmanlarınız için en kaliteli deterjanları almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0216 527 88 16

0551 193 86 36

  • Soğuk Oda Deposu 0 C +8 C Servisi
  • Soğuk Oda Deposu -20 Servisi
  • Modüler Soğuk Oda Servisi
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA