Menü Kapat

Üsküdar Empero Bulaşık Makinesi Servisi

Üsküdar Empero Bulaşık Makinesi Servisi olarak arızalanan makinenizin bakım, onarım ve tamir hizmetini sektörün öncü servis firması Akasya Endüstriyel Mutfak anında ve profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Firmamız, tüm markaların endüstriyel mutfak servisidir.

0216 527 88 16

0530 173 94 92

0551 193 86 36

Üsküdar Empero Bulaşık Makinesi Servisi

Profesyonel mutfak ekipmanları yiyecek ve içecek sektörünün vazgeçilmez ve daimi kullanıma uygun ürünlerdir. Firmamız endüstriyel ekipmanların servisini yapmaktadır. Empero ve Remta markasının yetkili teknik servisidir. Firmamız öztiryakiler, portabianco, inoksan, coreca, hilta, cyrstal maksan, edesa, winterhalter, arisco çözüm, meiko, atalay, kayalar, electrolux, alveo ve hilta gibi markaların da servisliğini yapmaktadır.

YEDEK PARÇA VE GARANTİ

Firmamız yedek parça satışı yapmaktadır. Ayrıca değişen parçalara 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi vermektedir.

Endüstriyel mutfak ekipmanları servis hizmetini profesyonel ekibi sayesinde sorunsuz ve kesintisiz sağlamaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetine her daim önem vermekte olup uygun fiyatlarda servis sağlamaktadır.

Üsküdar Empero Mutfak Servisi

Sanayi tipi mutfak ekipmanları servisi arayan tüm müşterilerimize avantajlı ve kaliteli hizmet yaşatırken, ücretsiz müşteri hizmetleri servisimizle tüm sorularınızın cevabını veriyoruz. Arıza veren bulaşık makinelerinizin onarımını yaptırmadığınız takdirde daha ciddi arızalara sebebiyet verebilir. Arıza verdiği takdirde hemen servisimizle iletişime geçip arızalı ürünü kısa sürede tamir ettirebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Mutfak Ekipmanlarında Her Markaya Hizmet Veriyoruz

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda onarım, bakım, tamir hizmeti sağlamaktadır.

Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak ve makineleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz sayesinde, mutfak ekipmanları firması olan 
arisco çözüm markasını teknik servis hizmetini veriyoruz. Her marka ve model mutfağınız için bizden servis ve bakım desteği almak isterseniz,

Hijyenin merkezi olan mutfaklarda uzun süreli bakım için siz de Akasya Mutfak güvencesini tercih ederek, ürünlerinizi yıllarca kullanabilirsiniz.

üsküdar empero bulaşık makinesi yedek parça, üsküdar empero bulaşık makinesi servisi, empero bulaşık makinesi üsküdar servisi

Endüstriyel bulaşık makinesi servis hizmeti

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA