Menü Kapat

Üsküdar Maksan Servisi

Üsküdar Maksan Servisi olarak tüm ticari cihazların bakım ve onarımını Akasya endüstriyel mutfak olarak yapıyoruz. Maksan endüstriyel mutfak arızası için hemen aşağıdaki numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0216 527 88 16

0530 173 94 92

0551 193 86 36

Üsküdar Maksan Servisi

Üsküdar Maksan Endüstriyel Mutfak servis olarak, ticari endüstriyel ekipman tamir ve bakımı tüm yerel ve yabancı işletmelere teknik servis konusunda hızlı ve kesin çözüm sunuyoruz.Ticari kullanım için uygun olan sanayi tipi mutfak ekipman arızalarında anında firmamızdan teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Sanayi tipi bu ekipmanlar ticari amaçlı kullanıldığından dolayı yoğun ve aktif olarak kullanılmaktadır. Bu cihazlar sürekli açık ve yoğun kullandığı için belirli bir zaman sonra arıza verebilmektedir. Bu arızalar zamanında yapılmalıdır aksi takdirde daha ciddi arızalara sebebiyet verebilir.

Zamanında bakımı ve ya tamiri yapılmayan ticari ekipmanlar daha büyük arızalara neden olabilir. Bu durum daha maliyetli sonuçlara sebebiyet verecektir. Bu durumu önlemenin en iyi yolu zamanında bakım ve onarım yaptırmaktır.

Endüstriyel mutfak cihazlarının bakım ve onarımını yapan firmamız, aşağıda belirtilen markaların tamamına teknik servis hizmet vermektedir.

  • üsküdar maksan servis
  • üsküdar maksan bulaşık makinesi servis
  • üsküdar maksan iletişim numarası

Üsküdar Maksan Endüstriyel Teknik Servis

üsküdar maksan endüstriyel teknik servis olarak, ticari kullanıma uygun olan sanayi tipi mutfak ekipmanlarını için teknik servis arayan tüm müşterilerimize avantajlı ve kaliteli hizmet yaşatırken, ücretsiz müşteri hizmetleri servisimizle tüm sorularınızın cevabını veriyoruz. Yanlış müdahale yüksek onarım ücretlerine neden olabilir.Sizinde maksan endüstriyel bulaşık makinenizde arıza var ise doğru ve kaliteli servis hizmeti almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçin.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman öncelikli çalışan firmamız, tüm endüstriyel markalar için hizmet vermektedir.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Üsküdar Mutfak Teknik Servis

Maksan Mutfak Teknik Servis hizmeti sağlayan firmamız, Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak ve makineleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz sayesinde, mutfak ekipmanları firması olan 
arisco çözüm markasını teknik servis hizmetini veriyoruz. Her marka ve model mutfağınız için bizden servis ve bakım desteği almak isterseniz,

Mutfak Ekipmanlarında Her Markaya Hizmet Veriyoruz

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda onarım, bakım, tamir hizmeti sağlamaktadır.

0216 527 88 16

0530 173 94 92

0551 193 86 36

Hijyenin merkezi olan mutfaklarda uzun süreli bakım için siz de Akasya Mutfak güvencesini tercih ederek, ürünlerinizi yıllarca kullanabilirsiniz.

İnönü Mahallesi, Alpkaya Caddesi, No:22/A Ataşehir/İstanbul

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
× Whatsapp İletişim