Menü Kapat

Endüstriyel Fırın Servisi

Endüstriyel fırın servisi, İstanbul Anadolu Yakasına servis desteği sağlamaktayız. İhtiyaç anında Akasya Endüstriyel ile iletişime geçebilirsiniz. 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralarımızdan bizimle irtibat kurup servis randevusu alabilirsiniz.

Endüstriyel Fırın Servisi
Endüstriyel fırın servisi, endüstriyel fırın tamiri

Endüstriyel Fırın Teknik Servisi

Endüstriyel fırın teknik servisi olarak elektrikli ve gazlı fırınlara ihtiyaç anında profesyonel ekibimiz ile anında müdahale ediyoruz. Arızalanan ekipman için Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 iletişim numaralarımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  • pasta börek fırını servisi
  • pizza fırını servisi
  • 10 tepsili fırın servisleri

Her Markaya Hizmet

Sanayi tipi fırınlarda hizmet verdiğimiz markalar, öztiryakiler, empero fırın, lainox,venarro, unox, inoksan, kayalar, inoxclass fırınları vb. tüm markalara hizmet vermekteyiz. 4 tepsi 10 tepsi, 20 tepsi ve 40 tepsili fırınlar olmak üzerere pizza fırınları, pasta börek fırınları, patisserie fırınları gibi tüm fırınlara hizmet vermekteyiz.

Endüstriyel Fırın Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Endüstriyel fırınlar, Gazlı ve Elektrikli olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Elektrikli fırınlar, müşteri hacmi az olan işletmeler için birebirdir. Elektrikli fırın daha yavaş ısınır ve daha yavaş pişirme işlemi yapmaktadır. Bu cihazlar, ızgara, buharlı ve kuru pişirme yapabilmektedir.

Gazlı Fırınlar ise ; müşteri potansiyeli yüksek olan işletmeler için oldukça uygundur. Daha hızlı ısınan ve daha çabuk pişirme işlemi yapan gazlı fırınlar ihtiyacınıza göre dikkatli seçilmelidir. Dileseniz empero fırın servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Konveksiyonlu Fırınlar

Konveksiyonlu fırınlar içerisinde bulunan fanlar sayesinde sıcak havayı fırının içine vererek pişirme işlemi yapmaktadır. İşletmenizin ihtiyacına göre bu cihazı kullanabilirsiniz.

Buharlı Fırın

İşletmeniz için buharlı fırın almak doğru bir seçim olabilir. Pişirilecek ürüne göre üretilen bu cihaz ile şebeke suyunu buhara dönüştürüp buhar yolu ile pişirme sağlayabilirsiniz. Bu cihaz sayesinde müşterilerinizin hoşuna gideceği yemekler pişirebilirsiniz.

Tüm Marka ve Cihazlara Teknik Servis

Tüm marka ve cihazlara teknik servis hizmeti veren firmamız, 2.el alım-satım, yedek parça satışı ve temizlik ürünleri satışı yapmaktadır.Akasya endüstriyel mutfak, 2003 yılından sonra kurulmuş ve sektörün lider teknik servisi konumundadır.

Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi
Takip Edin
Latest posts by Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi (see all)
Puan
Puan vermek için tıklayın
[Total: 3 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA